Yıldönümümüzde nasıl bir mesaj atsam onu etkiler?

uzun süredir devam eden ilişkim erkek arkadaşımın bazı sorunları yüzünden çıkmaz bir hal aldı onu beklediğimi söyledim ve çekildim. bugün bizim yıldönümümüz ona bir mesaj atmayı düşünüyorum nasıl bir mesaj onu etkiler?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj yerine ufak bir hediye al üzerine, BU ...YLE BİRLİKTE SANA HAYALLERİMİ VE UMUTLARIMI BIRAKIYORUM YA BANA KAL DE YADA GİT DE... notunu iliştir. sonra mendilini hazırla bekle, ağlayarak döneceğini umuyorum :))

0|0
    0|0
    • işe yarar mı dersin tuzluk :)

• hahaha teşekkür ederim yinede :D

• Takipçinim merak ediyorum hikayenin sonunu :) Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• seneye daha özel günümüzü kutlamak nasip olur inşallah gibi ortaya karışık bir söz yazabilirsin..

0|0
    0|0
  • bir bayana koşmak değil beklemek yakışır. bekle o mesaj atarsa senindir atmazsa zaten hic senin olmamıştır.

0|0
    0|0
  • erkeklere güvenim kalmadı...

0|0
    0|1
  • bilmem durumun içinde olan sensin en iyi mesajı sen yazarsın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kisa mesaj yazmayin.. Hemen sabah bir mektup yazin imkaniniz varsa. Zarfin icerisine bir de birlikte cekilmis bir fotografinizi koyun sayet varsa. Ona hissettiklerinizi yazin.. Icinizden ne gelirse..

Hayat her zaman kolay degil, her daim yaninda oldugunuzu yazin, hissettirin.

Bir insan icin bundan daha hos bir sey olamaz bence..

Kisa mesajlar, bir mektup guzelligine sahip degildir diye dusunuyorum.

Ayrica kutlarim. :)

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim :)) kendisinle aynı şehirde değiliz ama mektubun gitmesi biraz zaman alabilir fikrin gerçekten çok hoş

• Peki :) Rica ederim. Iyi sanslar

• teşekkürler :))

• "saçmaladığımı fark ettim özür dilerim- ne olur tekrar bir araya gelelim" diye yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...