Sporcu bacagıma nasıl çözüm bulucam?

Arkadaşlar ben küçüklükten beri sporla ilgilendiğim için bacaklarim kaslı mesela ne kadar spor yaparsam yapayım kaslı yani. alt bacagim normal üst bacagim kaslı ve kesinlikle erimiyor. kalcam geniş ve belim ipince omuzlarim da çok geniş fazla sporcu gibi vücudum yani ben bundan rahatsız oluyorum hele ki üst bacagimdan ne yapicam ben

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Benim de öyle, omuzlar çok çok geniş değil ama bacaklar ronaldo. Yapılacak tek şey üstte bir arkadaş da demiş yetersiz beslenip kasları eritme. Bunu da ben yapmak istemiyorum açıkçası. Güçlü olmak güzel bir şey bence, üstelik bunca kız löpür löpür selülitli bacaklarıyla kendilerine birini buluyor biz mi bulamayacağız? Evet dar pantolonda sorun oluyor biraz, çünkü pantolon üstünden millet sadece kalın bir bacak görüyor, yağ mı kas mı anlaşılmıyor pek, öyle de olunca hemen tombul damgası yiyorsun. Onlara da uçan tekme atmak lazım ne diyeyim. Eğer çok moralin bozuksa, ben ne olursa olsun bunları yok etmek istiyorum diyorsan yeme, kas kaybı yaşa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardio tek çare kardio

1|0
    0|0
  • Kasları küçültmek istiyorsan yetersiz beslen ve kasın fazla olduğu bölgeyi çok kullanma, bunlar atrofi kurallarıdır.

0|0
    0|0
  • sandigin kadar kasli degildir kafanda bu olay

0|0
    0|0
  • taş gibi ne istiyosun

0|0
    0|0
  • spor yapmayı kesersen düzelir zamanla

0|0
    0|0
  • Çıplak görmek lazım