Erkekler nasıl kızlara asılırlar

mesela bazı kızlar var erkekler hep onlarla uğraşır asılır laf atar falan sizce hangi kızlara bunu yaparlar kaşar gibi gördüklerine mi güzel olanlaramı

Güncellemeler:
mesela ben lisedeyken kimse bana asılmıyodu hep arkadaşımla uğraşırdı bazı erkekler ama şimdi ünide biçok erkek bana asılıyo sakin biri olduğum halde nie asılıyolarki

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben asla kızlara asılmam, ortamım sohbetim yoksa, asla muhabbet etmem, soru sorana cevap veririm.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 20

• şımarık kızlara asılınır... hareketleriyle belli ederler zaten... sen sen ol sımarık durma... ağır başlı efendi ol...

1|1
    1|0
  • Napalim erkeklere mi asilalim :)

2|1
    0|0
  • hoşuna gittiği kıza

2|1
    0|0
  • beğendiği kıza

2|0
    0|0
  • Çekingen bir erkek değilse beğendiği (İster cinsel, ister duygusal) kıza ilgisini belli eder.

0|0
    0|0
  • bu hoşuna gitmiyor mu .

0|0
    0|0
  • cinsel dürtülerini harekete geçiren kızlara asılırlar asıl sevdikleri kızlara zaten ulaşılması zor olduğunu düşündükleri için konuşmaktan öteye geçemezler

0|0
    0|0
  • fettan, işveli, cilveli kızlara.

1|1
    0|0
  • lisede aklı başı oynayanlara üniversitede aklı başı yerinde olanlara ;))

0|0
    0|0
  • içten ve sempatik olanlara..kıçı kalkık olmayacak..ki zaten kıçları kalkık olanların yüzde 90 ının da suratı kimliği kişiliği sıfır..yani balon..dolayısı ile kim bakar öyle tiplere..

0|0
    0|0
  • Kaşar gibi gördükleri kıza ona göre davranırlar belli bir amaç için oda belli olunur.hoşlandıkları kızada ona göre davranırlar yani mesafeli

0|0
    0|0
  • Dişi köpek kuyruk sallamazsa, Erkek köpek peşinden koşmaz. Hangi erkek insan gibi yolda yürüyen sağı solu oynamayan kızlara laf atmış ? Atan erkek değildir zaten.

0|0
    0|0
    • ben kuyruk sallamıyorum ama yinede bişey demeden geçmiyolar yanımdan geçenler bile

• asılmaktan kastın ne önce onu bilmek lazım..asılmaktan kastın sululuk isi cevabım

delikanlı adam asılmaz niyetini belli eder.

0|0
    0|0
  • niyetini belli eden erkekle asılılan abaza erkeği karıştırmayalım :)

0|0
    0|0
  • gevşek kızlara aılırlar kaldırabilecek olanlara =D

0|0
    0|0
  • gıyımıne kusamına dıkkat et bıraz asılmazlar bırazda dık dur ya ezık gıbı gezme ortalıkta..

0|0
    0|0
    • zaten manken gibi geziyorum hıh

• şöyle diyim 22 tane futbolcu nun ortak hedfi gol atmaktır oda gol atmak isiyor

0|0
    0|0
  • elmalı kurabiye yapabilen her kıza yavşar erkekler.

0|0
    0|0
  • Argoda ki asılmak mı

0|0
    0|0
  • asılmak ne demek ya çok ayıp. ilgi göstermek desek ya.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eğlenceli kızlara asılıyorlar

0|0
    0|0
  • Kim hoşuna gittiyse ona asılırlar .

0|0
    0|0
Yükleniyor...