Hayatınızda spor ne kadar var? Uğraştığınız spor dalı nedir?

Evet arkadaşlar spor coğumuz için olmazsa olmaz peki siz hangi spor dalını hayatınıza entekre ettiniz? Ben haftada 3-4 kez fitness yapıyorum ve hergün düzenli en az 2 saat basketbol oynuyorum ve haftada 10-12 kez de denize ya da havuza giriyorum e bu kadar enerji harcayıncada buna görede besleniyorum cabuk acıkıyorum peki sizin hayatınızda spor nerde?

Güncellemeler:
gncl
guncel

1|0
23|20

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 11 senedir spor içindeyim. benim kadar aşık birisi yoktur spora :). Bu yeni yetmelerin arabası falan altında artık duşunu alıyor çıkıyor sıca sıcak gidiyor evine arabasında klimayı açıp. Ben duş bile alamıyordum. Yaptığım spor MUAY-THAI nam-ı değer adı ile ''Tayland Boksu''. Haftada ortalama 16 saat çalışıyorum. Bu aralar ağırlaştırdım. Her gün 4 saat pazar hariç o da ortalama 20-21 saate tekabûl eder. (: Spor hayatımın baş ucumda bu arada... Spor güzeldir beladan uzaklaştırır. Yalnızlık yaşarsın biraz ama sonra yalnızlığın da sporun da tadına varırsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Hiç olmadı, yürüyüş vardı tek sayılırsa :D

3|1
    0|0
  • Ben senin kadar değil ama çok isterdim. Ben yüzme bilmiyorum bile, oyle deyim. Pilates severim. Bir ara Yoga kursu da aldım. Haftada en az 3 gün spor yapıyorum gun içinde de hareketli olmaya çalışıyorum..

0|1
    0|0
    • yoga gereksiz birşey bence ama pilates gerçekten yararlı olur bence 3 gün de yeterince iyi.

• Yoga esneklik kazanmak için gerekli benc.

• yüzme gym

0|1
    0|0
  • Karate, Kick boks 😊

0|1
    0|0
  • hafta da 10 kez denize gitmeyi anlamadım 7 günde 10 nasıl oluyor akşam yemeğınden sonra 2 saat bisiklet boş zamanlarımda tenis ve deniz

0|1
    0|0
    • günde bir kez denize giriyorum bazense günde 2-3 kez giriyorum o yüzden yanı hep stabil denizde kalma sürem. mesela sabah plaja gittiysem öglen basket yapıyorum sonra gene denize gidiyorum bu yüzdden iki kez saydım bazılarını. ama sımdı denizden uzaktayım havuza gitcem onun yerine. bence bisiklet süper ya tek sürmeyi sevmiyorum yanımda biri olsa bende her gün sürerim binince cocuklugum aklıma geliyor hüzün baasıyor ya...

• bende hep tek sürüyorum ama hep yokluktan :DDDD

• :D :D izmire gidiyorum bazen orda biliyosundur belki bisiklet kiralama yerleri var her gidişimde bineyim diyorum arkadaşımla her gittiğimde de bisiklet kalmamış oluyo ya da makina arızalı oluyo alamıyorum inşallah bu sene bincemmm

• fitness

0|1
    0|0
  • Her sabah deniz akiamları yürüyüş

0|1
    0|0
  • futbol sadece 1 gün dinleniyorum diğer günler hep antrenman var. Birde squat yapıyorum 50 kg halter ve 20 kg çift dambıla geçtim.

0|1
    0|0
  • Canım sıkılınca fitness yapiyorum bundan ibaret

0|1
    0|0
  • Hep hayatımda fitness ✌💪

0|1
    0|0
  • Pek yok

0|1
    0|0
  • Voleybol

0|1
    0|1
  • 6 saat kickboks + pilates . Baska planlarim da var

0|1
    0|0
  • Sıfır.

0|1
    0|0
  • Fitness ve voleybol

0|1
    0|0
  • Hiç yok, olmadı.

0|1
    0|0
  • fazla zamanım olmadıgı icin aksamları egzersiz gündüzleri gidecegim yerlere yürüyerek gidiyorum..

0|1
    0|0
  • Asansör yerine merdivenleri kullanıyorum. Sayılır mı?

0|1
    0|0
  • Helal olsun 👏👏👏
    Ben sağa ve sola dönüyorum 😂😳

0|1
    0|0
  • Yaz kış yüzüyorum ben

0|1
    0|0
  • Çocukluğumdan beri birçok spor dalıyla kısa süreli uğraştım. En çok keyif aldığım boks antrenmanları idi. Sakatlanınca fitness a geçiş yaptım. Haftada 3-4 gün eksik etmedim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...