Hayatınızda spor ne kadar var? Uğraştığınız spor dalı nedir?

Evet arkadaşlar spor coğumuz için olmazsa olmaz peki siz hangi spor dalını hayatınıza entekre ettiniz? Ben haftada 3-4 kez fitness yapıyorum ve hergün düzenli en az 2 saat basketbol oynuyorum ve haftada 10-12 kez de denize ya da havuza giriyorum e bu kadar enerji harcayıncada buna görede besleniyorum cabuk acıkıyorum peki sizin hayatınızda spor nerde?

Güncellemeler:
gncl
guncel

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 11 senedir spor içindeyim. benim kadar aşık birisi yoktur spora :). Bu yeni yetmelerin arabası falan altında artık duşunu alıyor çıkıyor sıca sıcak gidiyor evine arabasında klimayı açıp. Ben duş bile alamıyordum. Yaptığım spor MUAY-THAI nam-ı değer adı ile ''Tayland Boksu''. Haftada ortalama 16 saat çalışıyorum. Bu aralar ağırlaştırdım. Her gün 4 saat pazar hariç o da ortalama 20-21 saate tekabûl eder. (: Spor hayatımın baş ucumda bu arada... Spor güzeldir beladan uzaklaştırır. Yalnızlık yaşarsın biraz ama sonra yalnızlığın da sporun da tadına varırsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 19

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...