Hangi hediyeyi alabilirim?

Hediye alacağım kişi eski sevgilim ama hayatımdaki en özel insan.. Yani Şu an sadece arkadaş gibi muhabbet ediyoruz, zaten ötesini de istemiyorum. Hediyemin de "hala seni seviyorum geri dön" gibi bir amacı olsun istemiyorum, ki öyle değil zaten. Sadece nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama; şu zamana kadar tanıdığınız, en çok güvendiğiniz, koşulsuz sevdiğiniz birini düşünün eğer varsa, o da benim için öyle.. Eski sevgilim değil de, hayatımdaki en özel kişi. Evet hala seviyorum ama bir beklentim yok. Doğum gününde de sıradan bir hediye almak istemiyorum. Geçen sefer hırka ve bir kaç şey almıştım ama en önemlisi atkı örmüştüm, en çok da onu beğenmişti. Şimdi de farklı ve özel bir şey olsun istiyorum. Sırf hediye almak için mağazadan gidip de satın aldığım bir şey değil, emeğim olan ya da anlamlı olan bir hediye istiyorum. Ama aylardır aklıma bir şey gelmiyor.. Biraz fikir verebilir misiniz? Saçma gelecek, belki kötü yorumlar yapacaksınız ama önemli değil. Mutlaka beni anlayan birileri olacaktır burada.. Şimdiden teşekkürler.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• helikopter tut,boğaz turu yapın..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...