Bir erkeğin canı nasıl yakılır?

Arkadaşlar merhaba

Uzun zamandır görüştüğüm biri var ama bir türlü ilişkimizin adını koymuyor. Ne benden vaz geçiyor, ne de benimle oluyor.

Sürekli birbirimize ağır hakaretler edip, sonra tekrar barısıyoruz. Ama ben baska kızlarla da gezerim diyor.

Bu adamın canını yakmak istiyorum.

Lütfen bana yol gösterin. Ne söyliyeim ya da ne yapayım ki canı yansın?

Uğrasma demeyin, kadınlık gururum söz konusu, uğraşıcam... O yüzden bir yön ya da bir yol gösterebilecekler yazsın lütfen.

Sağolun şimdidenn

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• doğru bir yaşam yaşayıp, kimsenin canını yakmamalıyız. iyi insanlar olmak için gösterilen her çaba kendi adımıza diktiğimiz bir gül fidanı gibidir.

1|0
    0|0
    • haklısın ama melek diiliz ki oluyor böle şeler işte..

Erkekler Ne Diyor 11

• Başka kızlarla da gezerim diyorsa zaten direk tekmeyi basarak kurtulabilirsin. Eğer seni gerçekten seviyorsa geri dönmek için uğraşır ve sende burnunu sürttürürsün..

2|0
    0|0
    • basıcam ztn aradıgında cumaya kdr arar o beni ama aradıgı zmn canını yakıcak, erkeklik gururunu inciticek bişiler söleyip öyle bitirmek istiorum. ne sölesem bir erkeğin cnaı yanar?

• ok tesk ederm cevaplar için.. uyucam ben .. ii sabahlar

• rica ederim, iyi sabahlar diliyorum..

• ya kadınlık gurur diyorsunda kadın olarak siz kendinizi nekadar tanıyorsunuz acaba? kadın demek asalet demektir kadın demek zerafet demektik kadın demek paha biçilemez bir maden demektir tüm sanatların asıl teması kadındır her konuda son noktayı koyana daima kadındır tüm bunlara rağmen siz kendinizi tanımamış olmanıza rağmen gurudan falan bahsediyorsunuz:((( inanan çok üzücü sizi üzen biri zaten aşşağılık biridirki sizi hak etmiş olsa nikahına alırdı yanınızda olurdu sizi hak etmediği için zaten karşınızda ayrılık çanlarını çalıyor...neyse gelelim sadede bence kısa ve net bir şekilde bitir gitsin sen asil bir kadınsın o asaletini koru,kimsenin ahını alma bırak kim ne halt ederse etsin sen büyüklüğünle kal..ona yapacağın enbüyük intikam onu umursamamak olur,afrikanın x ülkesindeki y şehrindeki z kabilesindeki q isimli bir şahsı senin için nekadar umrunda ise o şahısta okadar umrunda olursa ondan alacağın en büyük intikamdır zaten kadınlık gururunu böyl kurtarrırsın:)

1|0
    0|0
    • ne güzel lsöyledin.. insanın canı yanınca bölel çareler arıyor işte ama haklısın.. tesk ederim

• mutluluk yol arkadaşınız olsun:)

• Cevaplara bak? Rezillik saygisizlik,iki yuzluluk ham maddeniz olan ne varsa hepsini dokmussunuz ortaya.

Yawrum sende ki olay haksiz bir intikama giriyor.

Adam zaten sana acikca suni diyor ''Kuzu bir olayin kalmadi yedek klubesinde tutuyorum seni''

Bunu yuzune soyluyo resmen

Sen ne hali varsa goraun diyecegine,kadin gibi kadin olup erkegini kendine taptiracagina

ki bu seyler acayip pratik istiyor bu devirde (anlasilan biraz beceriksizsin)

Gelmis nasil yaparimda canini yakarimin cevabini ariyorsun.

Gercek bir sevgi her hali sevmek demektir ama

Burda sana dusen sey arkani donup gitmektir.

1|0
    0|0
    • haklısın ne diim.. gitmeden biraz can yakmak istedim hepsi bu.. yoksa dönip gitme kararını ztn verdim. tesk ler

• Başka bir erkekle çok samimi görün, ve o bunu görsün. en can alıcı şey budur başka birşey arama.

3|0
    0|0
    • görüneme imkan yok cok uzak yerlerde oturuyoruz birbirimize. Eski erkek arkdşımı çok kıskanıyodu çünkü ona denk güçte bir çocuk. İkisi de aynı standartlarda yani. O yüzden ya onunla barıştım canım demeyi düşünüyorum. Ya da sen erkek bile değilsin benim gözümde, senle anca takılınıdr artık görüşmeyelim dicem. Hangisi sizce?

• Peki ekle bakalım, zaten arkadaş listemde 1 kişi var kimseyi eklemiyorum ve kabul etmiyorum. :))

• ekledim

• Madem kadinlik gurun var, neden onca hakaretten sonra halen barisiyorsun? birisinin canini yakmak hic bir cözüm yolu degildir. sen onun, o da intikam olarak senin canini yakmak ister ve olay git gide büyür...

1|0
    1|0
    • öyle oldu ztn sürekli birbirimize hakaret edioruz ama sonra barısıp yan yana gelioruz. ama öyle bişe söliyim, öyle bişey yapayım ki, kahrolsun istiyorum. üzülsün istiorum

• lastiği çek şak diye yanağına vur

1|0
    1|0
  • Hiç beklemediği bir anda, karagümrük yanıyor ^^

0|0
    1|0
  • hiç onu takma artık umursama peşinden koşacaktır en büyük cezayı onu umursamayarak verirsin

2|0
    0|0
  • zaten kadınlık gururun ayaklar altında su an

1|0
    0|0
    • o da doğru. kurtarmanın peşindeyim

• torbaya çalış.

0|0
    1|0
  • bacaklarının arasına sert bir tekme atman yeterli !

2|0
    0|0
    • ben ömür boyu unutamica ağar bir laf etmek istemiorum. düşünüp düşünüp canı yansın .. öyle bişe işte..

• aklıma gelen şey ağır çok bana yapılmasını istemem...

• benim hayatımı karartıyo ama bu adam... neyse sen bilirsn tabi ii geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• başka bir erkek bul, ve onunla samimi ol. ayrıca hiç umursama. peşinden koşar. :)

1|0
    0|0
    • süpersinn.. ancak baska bir erkekle canını yakabilirisn dedi bir arkdş burdan.. sen de aynı fikirdesin galiba..

• ahahah:) yasasın kötülük o zmnn! tesk edermmm

• rica ederim. :)

• Hiç umursamaman lazım sende erkek arkadaşlarınla görüş .

1|0
    0|0
Yükleniyor...