Ben bu darbeden sıkıldım ya, futbola dönelim. Bu yıl kim şampiyon olur ve neden?

En büyük aday Beşiktaş, çünkü Sosa, Atiba ve Gomez takımda kaldı üstelik en zayıf yeri olan sağ beke Türkiyenin en iyi sağ beki geldi, dünyada da ilk 5 e girer bence Gökhan

Galatasarayın 2 hazırlık maçını izledim şok oldum. Takım çok iyi oynuyor, yardımlaşma ve uyum üst seviyede. Bruma resmen yeni transfer gibi olmuş. Sanki Galatasaray bir dünya yıldızı almış gibi

Fenerbahçe iyi transferler yaptı ve hocasıda artık ligimizi tanıyor, epey tecrübe kazandı. Salih Fenerbahçenin aradığı 10 numara olabilir. Bence hiç bir yığın para vermesinler yabancıya, Salih patlama yapacak ve o bölge için yeterli olacak.

Trabzonspor, Ersun Yanal la birlikte baya bir ivme kazanacak gibi duruyor, çok mantıklı ve geleceğide kurtaracak transferler peşindeler

• Galatasaray
    54% (15)36% (10)45% (25)Oy Ver
  • Beşiktaş
    4% (1)36% (10)20% (11)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    32% (9)21% (6)27% (15)Oy Ver
  • Trabzonspor
    10% (3)7% (2)8% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen yıla bakınca Galatasaraya pek şans verikmiyor belki ama evet hazırlık maçlarını bende izledim, Galatasaray bu yıl herkesin sandığından çok daha iddialı olacak

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• ts iyi teknik adam aldı fakat futbol ikilimindeki olumsuzluktan dolayı ne kadar iyi teknik adam almış olsalarda şampiyonluk gibi bir başarı geleceğini sanmıyorum daha erken onlar için, gs nin içi karışık özellikle yönetim taraftar arasnda bir soğukluk var, teknik direktörün ne yapacagını tam anlamıyla kestiremiyoruz, arka arkaya alacağı galibiyet serisi yerini kuvvetlendirirken, arka arkaya alacagı 1-2 yenilgi koltugunu tartışmalı hale getirir onun için durumu bıcak sırtı bence, ama yinede şampiyonlugun gizli adayıdır, bu sene şampiyonluk mücadelesi benim tahminimce fenerbahçe ve beşiktaş araında gidecek gibime geliyor... bu iki takımın rakiplerine göstereceği üstünlüge göre şampiyonluk biri lehine şekillenir...

1|0
    0|1
  • Normal şartlarda favori Beşiktaş yine şampiyon olur

0|1
    1|2
  • Trabzonu şu katogoriye koymasak 40 yıl önce kazandığı yıldızıyla kalmış gönlük galatasaraydan fakat şöyle bir bakarsak fenerbahce gibi

0|0
    0|1
  • ya Fenerbahçe olur ya da Galatasaray , bak buraya yazıyorum...

1|0
    0|0
    • ama Beşiktaş ta çok iyi, Sosa, Atiba ve Gomez takımda kaldı , şampiyon kadro bozulmadı

• Galatasaray şampiyon olur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...