Dünyanın en başarılı futbol takımı real madrid olmasına rağmen neden insanlar?

Hep barcelona dan örnek verir? ya da en ust seviye en iyi takim olarak barcelonayı örnek verir? Şöyle diyim şahsen fenerbahce sampiyonlar ligi ne gitse bu iki takımdan barcelona yi kadikoyde görmek isterim ben. Barcelona fanı kesinlikle değilim bu arada.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence dünyanın en başarılı takımı manchester united ikici sırada real madrid üçüncü sırada bayern. bu takımların dünya çapında taraftarı vardı ve bunlar asla yıkılmaz. barcelona mesela yıkılacak bundan 10 yıla kalmaz. eskiden ispanyada real valencia savaşı vardı. şimdi valencianın durumuna bak :)

0|0
    0|0
    • Başarı olarak united yok geride bayern 10 final 5 cl şampiyonluğu barça 8 final 5 cl şampiyonluğu manu 5 final 3 cl şampiyonluğu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ronaldinho yüzünden

0|0
    0|0
  • Çünkü madridin en başarılı olmasının böyle gözükmesinin istatistiklerinde dediği gibi daha çok şampiyonluk görmesidir 20 yıl önce barca yokken madrid şuanki hali gibi esiyordu ama son zamanlarda barca daha çok galibiyet şampiyonluk gördüğü için son nesilin gördüğü budur

0|0
    0|0
    • Mesela bayern munihte real madride göre daha korkutucu ve karizma geliyor

• çünkü Barcelona insanlara daha sempatik geliyor , bana da...

0|0
    0|0
  • real gibi fasist degiller o bile yeter sevmem icin

0|0
    0|0
    • Ben fanı değilim bu iki takımında ama hep dikkatimi cekmistir bu durum. Peki sen ne düşünüyorsun u konu hakkinda

Yükleniyor...