Paten eğitimi veren?

Merhaba arkadaşlar. Baslikta da belirttigim gibi paten surmeye cok hevesliyim cocukluk hayalimdi kac senedir belki biraz gec kaldim ama bu hayalimi gerceklestirmek istiyorum artik :) yarin kadiköy - moda sahilinde surmek ogrenmek istiyorum bu konuda bana yardimci olabilicek biri var mi acaba? Ya da paten dersi veren vs. Yasitim olursa cok daha iyi olur 19-20 li yaslarda. Daha baslanginc seviyesindeyim dun kendi capimda deniyim dedim haliyle yere dustum :) birinden egitim almadimmi olmucak sanirim

Güncellemeler:
Yok galiba :D :((

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• İst olsam verirdim ya Ayaklarını dışa çapraz biçimde süreceksin düşe kalka öğren 😄

0|0
    0|0
    • Aa keske olsaymissin İstanbul'da :/
      Vallahi beni korkuttu arkadaslarim yok egitim almadan zor dusersen kafani kirarsin cok tehlikeli bilmem ne diye

• Tutunarak süreceğin bir yer bul birde korkuyorsan korumalık seti al

• Aslinda korkmuyorum bende biraz şey var hiç düşmemem gerek gibi saçma bir hırs yapıyorum kendimde :) geçen haftada bisiklet sürmeyi öğrendim hiç düşmeden. Evet dediğiniz gibi bir yere tutunarak deneyeceğim sanirim şu aşamada. Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Al bir paten kendi kendine öğren başkasının derdini çekme

0|0
    0|0
  • Yardımcı olmak isterdim de beşka şehirdeyim Youtube da bulabilirsin işe yarar videolar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...