Fenerbahçe - GS derbisi sonucu ne olur 3.5 üstü olur ?

Fenerbahçe - GS derbisi sonucu ne olur 3.5 üstü olur ?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Insallah Allahin izni ile Fenerbahce alacak bu maci..

0|2
    2|0
  • Gs alacak maçı qnq

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• alt olur

0|0
    0|0
  • ilk yarı 1.5 altı oynayacağım.

0|0
    0|0
  • Gs bu sefer kevgire cevırıcek bızı.. oynayacak adam kalmadı zaten..ya sakat ya cezalı..moraller de bozuk..6s rahat bu macta..

1|0
    0|0
    • fener gs'den daha kötü durumda gözüktüğü, favori olmadığı maçları hep kazanmıştır. ne zamanki favori fenerdir, gs ile dalga geçmektedir. işte o zaman Rıdvan Dilmen'in lafı akıllara gelir, havaya girersen işte böyle galatasaray çakar sana demiştir. bu maç gs favori görüldüğüne göre fb'nin kazanması daha olasıdır.

• yazdıklarından umutlanıyorum,bırden aklıma kenardakı o "kocaman" adam gelıyor ve tum hayallerım sele kapılıp yok oluyor..o adamdan bır halt olmaz!

• fenere 2. darbeyi vurup gömücez bu defa kadıköye

2|0
    0|0
  • 6saraylıların iki ihtimali var galibiyet ve beraberlik beraberliğe seviniyorlar garipler fenerin ise sadece galibiyet oda kesin kadıköyde...

0|1
    0|0
  • g.s yedeklerle cıkıcak maca... zaten ŞAMPİYON olduk... gerek yok aslarla oynamaya:Pp

0|1
    0|1
  • Fenerbahce 3-1 alacak macı.

0|1
    2|0
  • Gol Var...de...Televizyonu kapat uyu :)

3.5 Üst İhtimal...2.5 Üst ya da Gol Var Mantıklı Olan

0|0
    0|0
    • 1.30 1.4 para vermiyor

kırmızı kart çıkar kesin

• Ciddi olarak,kafa yoracağımız bir karşılaşma,ben ilgiliyimdir bu konularda fakat şu an kart olayını bile kestirmek zor..Ben Galatasaray'ı X-2 Açık alıp oynamak mantıklı olur diye düşünüyorum...

Yükleniyor...