Erkekler çok acil yardımınıza ihtiyacım var :(

Nişanlıyım ve nişanlımı çok sevıyorum onunda benı sevdıgını dusunuyorum ama nısanlım asırı sınırlı bı ınsan sınırlı derken kavgalarda ufak bırseyden kavga etmeye baslıyoruz mesela benımle degılde arkadasıyla kavga edıyor sankı benı sevmıyormu acaba kafam allak bullak altan alayım dıyorum sankı hep alttan alanda benmısm gıbı gelıyor

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen nişanlını tanımadan mı nışan yaptın? İnsan bır adım atarken bazı seylerden emın olması gerekıyor.Ben kıyamazdım nısanlıma bağırırdı cagırırdı çok sınırlenırdım ama onu kırmamak ıcın susardım.Sonuc ıse terkedılmek oldu.Yanı demek ıstedıgım arada saygı olması lazım bu saygıyı da ıkınızın koruması gerekıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kızım sevse bile düşün evlendiğinde bunun kaç katı öküz olacak töleransını düşün bu insanla bir ömür geçer mi ömrünü yer yeminle sen iyice bir düşün

0|0
    0|0
  • :)çok basit seni sewıo sana guvenıo ve bılıo senın onu asla bırkmıyacagını bence bıraz göz dağı vermelısın

0|0
    0|0
  • İlişkilerde iniş çıkış dönemleri olabiliyor , tüm zamana yayılmamışsa bu söylediğin düzelir zamanla sıkıntı etme..

0|0
    0|0
  • alttan alma

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra sor bunu

0|0
    0|0
  • daha önce nasıldı yenimi bu durum?

0|0
    0|0
    • yok yenı degıl

• yeni değilse o haliyle sevmişsin demektir. fakat bundan rahatsız olmaya başladınsa açıkça ifade et. konuş. eğer seviyorsa değerlendirmesi gerekir. hala rahatsız oluyorsan karar senin tabi.

• Sormak istediğin ne acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seviyorsa hiçbir sorun yok herşeyi kabul ediyor musun yani? sevmekle sınama; hareketinden hoşlanmıyorsan bunu konuş.

0|0
    0|0
  • Alttan alma alttan aldikca kabullenmis gibi oluyorsun belki de hatan olmayan bir seyi ne hissediyorsan soyle seviyor olabilirsin ama daha anlasacagin birini de sevebilirsin ilerde evlilik ciddi bisi bence.Benim sevgilim evlenmek istiyor benimle ama reddettim mesela cunku evlilik ciddi bir sey ve bugun ister beni yarin istemez veya ayni sekilde benim icinde gecerli ben ona asigim ama o da bana asik ama aklimdaki soru isaretlerini gidermeden evliligi dusunmuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...