Zayiflamak değil incelmek istiyorum?

Arkadaslar Merhaba ben diyet yaptım 10 kilo kadar verdim diyet yaparken yürüyüşü ihmal etmedim fakat Şu an sadece tartida 10 kilo verdiğim gözüküyor incelmedim dışarıdan bakılınca belli olmuyor incelmek için neler yapabilirim fikri olan varmi? Nasıl egzersizler yapmalıyım

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İncelmezsen olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • Olsa sormazdim

• Bundan sanane

• Sen en iyisi kabalığını düzelt.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Tartıya aldanma. Muhtemelen yanlış diyet yaptığın için kas kaybetmişsindir. Kas giderse ağırlık kaybı fazla olur ama görünüşte pek bir değişme olmaz. Hatta sıkılığın gider ve bu yüzden yağlar sarkmaya başlar. Gelelim çözüme. Kendine göre bir fitness programı bulup kas geliştirmen gerek. Evde fitness programı olarak araştır. Bu arada beslenmene de dikkat edersen aynı zamanda sıkılaşır daha iyi görünürsün.

0|0
    0|0
    • Merhaba bacaklarim vucuduma göre daha kalın onu nasıl inceltebilirim

• Yürüyüş koşu bisiklet ve diyet ile.

• İncelme ölürsün

0|0
    0|0
  • inceldiği yerden kopsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 3 kilo olsa su kaybı derim de 10 kilo nasıl belli olmaz yahu? Sana öyle geliyordur belki, uzun süre görmediğin biri fark edebilir ancak.

0|0
    0|0
    • Hiç belli olmuyor hemde yaa birde bacaklarimi nasıl inceltebilirim

• Bacaklarının kasları normalse squat deadlift gibi hareketler yapabilirsin internette de var. Ama fazla abartmadan yapmalısın atıyorum 20 tekrardan 5 set gibi yap. Eğer bacak kasların kalın kas tipiyse yine yap, ama bu defa abartmamaya daha çok dikkat et şişersin birden. Bir de koşu yürüyüş bisiklet tarzı kardiyo sporları yap. Kas yapar kalınlaştırır masalı var, abartırsan doğrudur kalınlaşır. Kilo verdikçe incelir diyeceğim de 10 kilo verip hala değişim göremediysen kaslanman gerekiyor demek ki biraz.

• Spor yap

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Kardiyo.

0|0
    0|1
    • İse yarar umarım leslie diye bir şeyler duydum onlar da olurmu

Yükleniyor...