Erkekler neden askerlikten kaçar?

Aile, iş, kafasına göre takılmak, disiplini sevmemek, para,...

Sizin sebebiniz ney, neden kaçıyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kacmadım gıttım delıkanlılar gıbı tuncelıde eksı 30 derecde 15 ay saydım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kim disiplin altında yaşamak isterkiii

0|0
    0|0
    • o kadar erkek hayatının en kanının deli aktıgı zaman disiplin olmasa neyle düzeltecen nasıl emir altına alacan önerin var mı ?

• yaniii

olması gerekiyo haklısın:)

• cok sewdıgı biri varsa yada zaman kaybı yapmak ıstemeyıp iş kurmak ıstyorsa yada vatanını sewmyrsa baska bir cewabı olablr mı bilemıyorum malesef

0|0
    0|0
  • Vatan borcunun namus borcu olduğunu idrak edemedikleri için

0|1
    0|1
  • en basit cevabı sevdiklerinden uzak olmak ölümle burun buruna olmak yetmez mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Askerlikten kaçmayı okuldan kaçma ile bir tuttukları için .

0|0
    0|0
  • Ben kaçmadım, bu vatani bir görevdir, orada emin olun birşeyler öğreniliyor , ben yapalı 9 sene oldu , ama kattığı şeyler fazla insana , yanlış anlamayın Cumhurbaşkanlığında yaptım , ama ne olursa olsun , belki zamanınızı götürüyor ama birşeylerde katıyor insana

0|0
    0|0
  • Askerlikten soğutma yasası var. Yorum yok. Mümkün olduğunca açık konuşmaya çalıştım:)

0|0
    0|0
  • Kendimi hiçbir devlete, millete, otoriteye ait hissetmediğim için. Ama mecburen gidip yapacağım. En sevmediğim şey olan savaşın en temel taşlarından biri olacağım 1, 1.5 seneliğine.

0|0
    0|0
  • Yorumum hakaret ve küçük düşürücü kelimeler içereceği için yorum yapmayacağım.Ama ben kaçmam askerlikten.

0|0
    0|0
  • ailesine bakmak zorundaysa kaçar

0|0
    0|0
  • askerlik dediğin yarı açık cezaevi

sağolsun devlet erkek olduğumuz için 6-15 ay ceza kesiyor

0|1
    0|0
  • Benim oncelikli sebebim mesleki hayatimi kesintiye ugratmamak.Gunumuzde yeni is cok zor bulunuyor

0|0
    0|0
  • offf offf askerlik mi ,cezaevinde yatmak daha iyi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...