Sizce hangisiyle evlenmiştir?

Küçük eğlencelik bir soru sormak istiyorum.

Çok zengin hali vakti yerinde orta yaşlarda bir iş adamı artık yaşının gelip geçtiğini, evlenme vaktinin geldiğini, çocuk istediğini düşünerek evlenmeye kaarar verir. Ne yazıkki önünde kücük bir sorunu vardır. Bu adam 3 ayrı sevgilisi vardır ve bir türlü hangisiyle evlneceğine karar veremez. En sonunda şöyle bir yol bulur.

Sevgililerinin 3 ünüde çok yüklü bir miktarda para verir ve bellir bir süre sonra bu parayı ne yaptıklarını nereye harcadıklarını sorar

- Birinci sevgilisi; parayı kıyfate giyime kuşama harcadığını böylelikle onun yanında daha güzel duracağını yanına yakışacağını söyler

- İkinci sevgilisi; Tüm parayla ona hediyeler aldığını o mutlu olursa kendininde mutlu olacağını söyler

- üçüncü sevgilisi; İkisininde paraya ihtiyacı olmadığını bü yüzden parayı çocuk esirgeme kurumuna bağışladığını söyler.

Peki sizce bu adam hangi sevgilisiyle evlnemiştir. veya evlenmelidir.

• - Birinci sevgilisi parayı kıyfate giyime kuşama harcadığını böylelikle onun yanında daha güzel duracağını yanına yakışacağını söyler
    11% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • - İkinci sevgilisi; Tüm parayla ona hediyeler aldığını o mutlu olursa kendininde mutlu olacağını söyler
    22% (2)100% (1)30% (3)Oy Ver
  • - üçüncü sevgilisi; İkisininde paraya ihtiyacı olmadığını bü yüzden parayı çocuk esirgeme kurumuna bağışladığını söyler,
    33% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
  • Diğer :) (lütfen açıklama yapın)
    34% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Çok özür dilerim güncelleme vermek istemiyorum ama B şıkkı diyen erkek arkadaş kim hemen çıksın ortaya :)))))
Sorunun cevabını merak eden arkadaşlar için ufak bir açıklama yapıp cevabı vereceğim, Bu bir çok ortamda türk erkeğinin zihniyetini anlatmak için sorulan bir sorudur malesef cevabıda bir o kadar manidardır,

Bu çok zengin bey efendi 3 bayan içinden göğüsleri en büyük olanla evlenmiştir :)

Sevgiler saygılar

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• şıklar biraz garip değilmi.ben olsaydım o paraları kendisine iade ederdim parayla kendimi ölçtürmem.

0|3
    0|0
    • iyide adam al şu parayı senin karakterini ölcecem dememişki, hikayaden soru işte neyse

• ben birincisiyle evlenirdim. sıradan olmak iyidir.

0|1
    0|0
  • - İkinci sevgilisi; Tüm parayla ona hediyeler aldığını o mutlu olursa kendininde mutlu olacağını söyler..

Çocuk istiyormuş ya şöyle düşündüm, mutluluğunu düşünüyorsa o bayan, mutlu hayat içinde onu seçmiştir.. :P

0|1
    0|0
  • söyle ona beni bulsun baksana adam zenginmiş ziyan olmasın :))

Bu arada şıklar çok uçuk olmuş bir kuruma vereceğine hesabımda duruyo falan deseymiş ama yınede c dedım:)

0|1
    0|0
  • Evlenmemiştir.

0|1
    0|0
  • 2 ile evlensin diycektim bende 3ile evlenmesin adama ne elin çocuğundan

0|1
    0|0
  • Çok hayali o kadın ya yok olur ya fedakar rolüyle paranın devamı için kullanır

0|1
    0|0
  • AYNEEN 1. İLE

0|1
    0|0
  • bence bu parayı kitaplara harcayan biriyle evlenir

0|1
    2|0
  • BRAD PİTTTTT :DDDD

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• - İkinci sevgilisi; Tüm parayla ona hediyeler aldığını o mutlu olursa kendininde mutlu olacağını söyler

0|1
    0|0
  • - üçüncü sevgilisi;

0|1
    0|0
Yükleniyor...