Tek cümleyle çekici kadını tanımlarmısınız ?

sizce bir bayandaki çekicilik nedir göreceli bir kavram hepinizin cevaplarını bekliyorum

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zeki olduğunu en kısa sürede belli eden kadın en çekici kadındır , tamamen çıplak olandan bile .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sadece ve sadece kendi fikirlerim olarak söylüyorum; kimse benimle aynı şekilde düşünecek diye bir kaide yok:

Benim için bir kadın öncelikle duruşunun, bakışının, mimiklerinin ardındaki özgüvenle kendini fark ettirmeli. Detaylı çalışan zekasının ortaya koyduğu yalın, sade sözleriyle beni farklı düşüncelere sevk edebilmeli. Bana bir şeyler katmalı, aynı şekilde benim de ona öğretebileceklerime açık olmalı. Farklı düşündüğümüz konularda bana saygı duyup, ortak noktalarımızın da tadını doya doya çıkarmalı. Kimi zaman annemden bile olgun, kimi zaman da tam bir kız çocuğu olabilmeli. Hiç bir zaman rutine bağlanmayan, zaman içinde evrilip bambaşka formlara giren bir ilişkimiz olmalı.

Dış görünüş konusunda ise sadece zayıf bir fizik ve belirgin köprücük kemikleri konusunda takıntılıyım; onun dışında hoş kıvrımlara sahip olduğu sürece ben bir şekilde beğeniyorum zaten. Zekasına hayran olduğum kadınlar konusunda güzellik algım da değişiyor, onları her zaman gerçekte olduklarından daha güzel olarak algılıyorum :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Aklının ve kalbinin güzelliğini yüzünde taşıyan, gülümsemesiyle hayran bırakan, nerede nasıl davranacağını bilen kadın çekicidir...

0|0
    0|0
  • link tek linkle açıkladım :)

0|0
    0|0
  • fizik olayı bayanda fizik olacak arkadaşım

zeka diyenlerede; o zekayı nasıl kullandığına bağlı bir durum şeytanlığamı kullanıyor yoksa olgun edepli tavırlarmı takınıyor burası çok önemli...

0|0
    0|0
    • evet tabii

• bayanda fizik olayı önemlidir tıpkı erkekleri görüpte nasıl hoşlanıyorunuz cinsel çekicilik şart arkadaşım bu sizler içinde geçerliiii

dediğim gibi zeka olayı işin içine girince genelde fırlamalık döner o işteee dikkat etmeliii :D

• 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Monica Bellucci gibi bir kadın link

0|1
    0|0
  • ince bel

ve güzel duran sırt dekoltesi

bir kadın sırt dekoltesi ile görüntü kirliliği yaratmıyorsa, diğer her yeri de güzeldir, çekicidir <3

0|0
    0|0
  • hafif cool olmalı.

bakışlarıyla mest etmeli.

giyim için pahalıya gerek duymayıp uyumlu giyinmesini bilmeli

fazla makyaj değilde sade olmalı

0|0
    0|0
  • tatlı suratlı güler yüzlü :)

0|0
    0|0
  • kullandığı dil.. uslup...

0|0
    0|0
  • kadın kadın olması çok önemli,

malum kadın var kadıncık var...

0|0
    0|0
  • Gıyım kuşam herşey bir faktordur.

Fakat tek değişmeyen bakıştır.

0|0
    0|0
  • ele avuca gelendir

0|0
    0|0
  • ben yolda kalmışsam bayan iyi bir cekicidir.ben çiviysem bayan benim cekicimdir.vs vs :D

0|0
    0|0
  • benim olan kadın çekicidir :p beni çekebilir ve olay bitmiştir :p

0|0
    0|0
  • zeki olması

0|0
    0|0
  • benden 10 yas büyük, bakimli , cift diplomali...

0|0
    0|0
  • geçen hafta metrobüste tam karşıma oturan o afet.. gerisi tamamen traş.. yok KS deki en güzel şuymuş da zeki buymuş... en kralı onun ayakkabılarını boyar.. ben de o ayakkabıdan şarap içerim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir hanimefendi gibi olmali...

1|0
    0|0
  • kendine has bir ağırlığı, sempatik tavırları olan zeki kadın.

0|0
    0|0
  • Bakımlı temiz kendine has çekiciliği olan sexi giyinen falan.

0|0
    0|0
  • bakış (bakış atma şekli herşeyi bitirir )

0|0
    0|0
  • Zerafet bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...