Ilk kez bisiklet turu yapacak biri icin 40 km cok mu?

Biz 3 arkakas bisiklet kiralayip bigun aksama kadar gezelim diyoruz ama sadece birimizin kondisyonu var ben ve diger kondisyonu olmayan arkadas biraz endiseliyiz bu konuda. Simdi gidiste bir 15 20 km yol gidicez ama yolun yarisi yokus asagi. Daha sonra orda bisikletleri kilitleyip bir kac saat gezeriz muhtemelen ve ardindan geri donuse geceriz ki bu da asagi yukari 16 17 km. Ancak yolun %80i yokus yukari. Kiralayacagimiz bisikletler dag bisikleti bu bana kalirda avantaj cunku birinci vitesleri daha yumusak oluyor. Sizce kondisyonsuz halde ilk gun 40 km yapabilir miyiz?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yaparsınız

0|0
    0|0
    • Insallah. Macerali bisey olsun ama ne olsun derken bu fikir aklimiza geldi ama kondisyonu olan arkadas kitlenir kalirsiniz benim kondisyonum var ama sizin yok diye moral bozdu biraz

En İyi Erkek Görüşü

• Yokuş yukarı bisiklet sürmek çok zorlar kondüsyonu olmayan kişiyi.. Dağ bisikleti ile normal gezilerimde ortalama saatte 15km oluyor, yokuş yukarı saatte 4-5 kilometreye kadar düşüyor ve sık sık mola vermek şart oluyor. Ama yolun eğimi de önemli tabi. Başlangıç için yanlış bir rota belirlemişsiniz bence.. Hadi yaptınız diyelim bir kaç gün kas ağrıları çekersiniz.

0|0
    0|0
    • Gidiste az yorulursak gelis daha rahat olur dusuncesindeyim. Gelirken egim %7-10 arasidir muhtemelen. Rampanin uzunlugu da birkac km var. Kas agrisi kesin de macera olsun maksat. Kirik cikisiz doneriz Insallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• çok değil

0|0
    0|0
  • Ben güvenemezdim yani yapilirda ekstra zorlanmaya ne gerek var dmi. d Yokus yukari olmasi sıkıntı tamamen

0|0
    0|0
    • Iste bizde pek guvenemiyoruz. Gidecegimiz yerden geldigimiz yere saat basi otobus var. ona guveniyorum ben biraz acikcasi. Eger cok yorulursak atariz bisikleti otobuse geliriz diye. Birde bagaj tasima icin sirt cantasi kotu fikir mi olur kiralik bisiklete canta almak da istemiyorum pek

• Gerekliyse al yani aksesuar gibi kacicaksa alma bence. Sonuç olarak denemekten ne zarar gelir ki guzel ani olur iyi eglenceler simdiden 😊

• O zaman aliriz muhtemelen bir sirt cantasi icine cok gerekli bir kaz bisey atar cikariz. Tesekkurler

• Zor bence

0|0
    0|0
  • evet çok

0|0
    0|0
Yükleniyor...