Kapat

Ulasamadıgını düsünüp sevgisini gizlermi hoslandıgını söylermi

bı kızdan cok hoslanıyorsunuz icin icini yiyor cok güzel ve havalı bir kız bu kız seni fark ediyor kendisinden hoşlandıgını seni denemek icin yakınlasıyor sen cok sasırıyosun ımkansız dıyecek kadar o kıza tepkın ne oluyor senden hoslandıgını soylerse duygularını soylermisin

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ulaşılmaz görüyorsa eğer açılmaz ordan uzaklaşır, diyelimki sen açıldın bu seferde ben onu mutlu edemem der yine topuklar erkek için ilişkilerde en önemli şey gücün,otoritenin, dominantlığın onda olmasıdır..Bunları sağlayamayacağını düşünürse adım atmaz atamaz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bir durumda kimisi hoşlandığı insanı mutlu etmek için her şeyi yapar, kimisinin de bir tarafları kalkar. Hangisinin olacağını ise denemeden bilemezsin ;)

1|0
    0|0
    • senin ona baktıgını soylerse o yuzden yakınlastım derse yıne cocuk acılırmı

• Tam olarak ne demek istediğini anlamadım; ama eğer "Sen bana baktın ben de ne olduğunu merak edip sormaya geldim" dersen büyük ihtimalle laf ağzına tıkılacak ve konuşamayacaktır. Sadece bakıp gülümsemen, ya da alakasız bir şey konuşmak için yanına gitmen daha iyi olacaktır.

• ULAŞAMADIĞINIZIN , BİZE ULAŞMAYA ÇALIŞMASI BİR ÇELİŞKİ DEĞİLMİDİR ANİME

0|0
    0|0
  • kendini ulaşılmaz mı hissediosun yani :))

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını söylerse elbette söylerim.Daha gizlemenin gereği yok,onun amacı ne olursa olsun,eğer ki konuşacak kadar yakınlık varsa,söylenmesinde hiç bir sakınca yok.Fakat şunuda belirtmeden geçemeyeceğim:Hiç kimse vazgeçilmez değildir,bu açıdan baktığımızda vazgeçilen hiç bir şeyde ulaşılmaz değildir.Hiç kimsede bulunmaz hint kumaşı değildir.Bizler bu ülkede yaşayan erkekler olarak nüfusunun %70 ten fazlası bayan olan bir ülkede doğmadığımız için çok şanssızız,bir güzel göze,bir sırma saça sahip olanların çoğunun bir kavak boyu yukarıdan bakmasına neden olduğumuz için şanssızız.Bayanlarımız İskandinav,Slav,Latin toplulukları gibi olmadığı için,çok hemde çok şanssızız...

0|0
    0|0
    • ulaşamaz derken kendisi benim için öyle söylemiş

• ilk adımı atmış gelmiş söylemem mi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...