Çok göze batıyor muşum

çok göze batıyor muşum üniversitede 1. sınıfım bankacılık bölümünde okuyorum sınıf temsilcisi benim herkesin derdiyle ben uğraşıyorum herhangi bir sorun çıktığında bana suç buluyorlar kendileri takip etmesi gereken bir şeyde dahi. işte sınıfta hiç kimse konuşamıyor hocalarla ben dalga geçmeye kadar muhabbet kurdum onlarla içli dışlı oldum diye sınıfın beni sınıfın salağından tutunda en alakasız kişisine kadar yok bide amuda kalksaydın gibi konuşuyorlar. koluma dövme yaptırdım allah bilir yarın onun içinde laf yapıcaklar. abi anlamıyorum birisi bişi yapınca neden illa eleştirmek zorunda bu insanlar soru sorsan niye soruyosun sormicaksak madem ne demeye üniversiteye geldik arkadaş dimi. baskıdan başka bişi hissetmiyorum etrafım çocuk gibi herşeyden şikayet eden insanlarla dolu sevgilimdede yeni ayrıldım morelim çok bozuk arkadaşlar nedir sanki herkes üzerime geliyor.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu Türk davranışıdır. Sivrilenleri istemezler herkes başarısız olsun ki onlar başarılı olsun. senin seviyene çıkmak yemiyor seni kendi seviyelerinde tutmak daha kolay.

0|0
    0|0
    • yanlız herkezle iyi olmama rağmen hemen hemen hepsinden buna benzer şeyler görüyorum bir kaç kişi haric anlamadığım ben mi çok ileri zekayım bunlarmı geri onun çözümünü bulamadım henüz

Yükleniyor...