Bayanlar, vücudunuza neden hiç özen göstermiyorsunuz?

Kabul ediyorum ki, biz erkeklerin hep kaslı süper vücutlu değiliz. Tamam da, siz neden vücudunuza dikkat etmiyorsunuz. ? O kiloları almadan önce neden düzenli yürüyüş-egzersiz yapmıyorsunuz. Sadece yüzünüzle saçınızla uğraşıyorsunuz ama kocaman poponuzun görüntüsü aynaya bakınca sizi hiç rahatsız etmiyor mu ? Özellikle türk kızlarının niçin spor alışkanlığı yok ?

Hem bu sadece, ilişkiler (beğenilmek) için değil; sağlığınız için de gerekli...

link

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• okadar yogunuzki baska seylerle ona zaman kalmiyor ayiramiyoruz yada. Ev isi disarda calisma cocuk koca aile derken aksam oluyo yorgunluktan yataga kendimizi zor atiyoruz :P ozen gostermeye calisacagiz soz :)

0|0
    0|0
    • Peki tamam; sözüne güveniyorum. :)

(İnsan istedikten sonra, evinde günde 15 dk egzersiz-pilates yapabilir zaten.)

Kızlar Ne Diyor 9

• hayatın boyunca doğum yapmayacaksın.vucdun deforme olmayacak.göbekli ya da göbeksiz erkek olduğun için tercih edileceksin.rahatsın konuşmak sana kolay gelir oradan

1|0
    0|1
    • Bi doğum var her boka onu sokun zaten sizde hiç askere gitmeyeceksiniz hiç sünnet olmayacaksınız

• Bu kadar yükü kadına vermekte erkeğin suçu .

• o zaman sen eşine destek ol ki eşinde senn istediğin güzellikte kalsın.kendisine daha çok vakit ayırsın.

• ölümün bir diğer yüzü:( link

2|0
    0|2
    • Karşına bu tipte ve bu vücudda bir adam gelse ne yaparsın? üstüne falanmı atlarsın ? :D

• Senin bu laf sokma çırpınışların niye ya :D ben sana ciddi ciddi birşey sordum seni aşağılama gibi bir amacım yoktu ama senin ezik karakterin hemen yanlış anladı

• :))

• Peki neden aynı özeni siz kendiniz için gösteremez misiniz? Sadece kadınlarda olan bir şeymiş gibi konuşuyorsun ayrıca sadece kadınlar mı güzel görünmek zorunda..Saçma.

1|1
    0|0
    • Bu söyleyeceğim benim yorumumdur ve tartışmaya açıktır:

Bence bir kadının en önemli sermayesi veya dikkat etmesi gereken öncelikli iki konu; namusu ve güzelliğidir.

(Ben özet yazdım; ama demek istediğim anlaşılmıştır sanırım.)

• Tabi ki erkekler de bakımlı ve güzel vücutlu olmalı. Buna itirazım yok. Ama erkek bakımsız olsa bile bayanlar daha bir önem göstermesi münasip olur demek istedim.

• Evet öyle ama erkeklerde bakımlı olmalı.Yani bakımlı kadınların yanına paspal erkekler gitmiyor :)

• 5*

Şunu söylemeliyim ki kadın olmak gerçekten zor.örneğin annelik en basiti...

Ama sağlık konusunda katılıyorum,kendimize pek dikkat etmiyoruz

Şu da var yabancı uyruklu kadınlar da 40 ından sonra salıyor.bizim teyzelerimiz yine iyi..

0|0
    0|0
  • sizde boyunuzu uzatmaya çalışın mesela basket oynayın en kötü ozaman

0|0
    0|0
  • Haklisin. Bence herkes egzersiz yaomali. Turk kadinlari cok sanssiz ama unutma kadin olmak kolay degil

0|0
    0|0
    • Kadın olmak kolay değildir inanıyorum ama illa spor salonuna gitmek de gerekmiyor. Evde platesle bile harika bir vücuda sahip olunabilir...

• Haklisin. Ne diyebilirim

• Haklısın, bir de böyle tip kızlardan hoşlanabilen erkekler var. Ben yüzü makyajlı saçlarını uzatmış salına salına gezinen balinamsı kızlar görünce kezban damgası vuruyorum biraz dikkat yahu

0|1
    1|0
    • Dikkat etmesi gereken kim anlamadım.

Ayrıca, kezbanı iyi (saf-temiz-duru) anlamında kullananlar da var; olumsuz (saftrik-salak-cahil) anlamında kullanan da...

• Kızların dikkat etmesi gerekmekte.

Kezbanın bakımsız erkekten farklı olmayan anlamıda var . Yüzüne sadece makyaj yaparak kendini güzel ve bakımlı sanan kız daima kezbandır

• Az once aynaya baktim biyiklarim cikmis. :(((((((((((((

1|0
    0|0
  • Kimse yapmıyor ki bunu bayan erkek farketmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aksıne özen gösteriyorlar.

0|0
    0|0
  • O değil de askerlik erkekler için zor ve sanki çile gibi geliyor erkeklere .. Aciz olmayın askerlik isteyerek yapılır heyecanlı olmalısınız iple çekmelisiniz

0|0
    0|0
  • Dostum onu bırakta ben bir kızın belinde kıl görmüştüm o çok kötüydü :SS

0|0
    0|0
    • kıvırma yakışmıyor birde laflarına dikkat et öncelikle hitap etmeyi öğrenmen gerekir bak ifade eksikliğin var

• İşte bunlar hep seks

0|0
    0|0
Yükleniyor...