Federasyon Fatih Terim ile devam kararı aldı. Kararı nasıl değerlendiriyorsunuz? Görüşünüz?

• Kararı isabetli buluyorum
    45% (29)31% (28)37% (57)Oy Ver
  • Kararı doğru bulmuyorum
    55% (35)69% (63)63% (98)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Yeter * k aylık 500bin TL para al hepi topu 5 maça çık onda da bir başarı elde etme ama neymiş imparatormuş.

0|1
    0|0
    • çok para alıyor doğru diyorsun

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru karar. Bizim insanımız gerçeklerden çok uzak, bu yüzden %62 "kararı doğru bulmuyorum" gibi bir sonuç çıkıyor. Neden doğru karar? Arkadaşım biz her şampiyonaya katılma kültürüne sahip bir futbol ülkesi miyiz de şampiyonada bir üst tura çıkamadık die o gitsin bu gitsin peşin hükmünde bulunabiliyoruz. Bikaç rakam vereyim; bugüne kadar düzenlenen 15 Avr. Şamp. sadece 4'e katılabildik ve 3'ünde takımın başında Terim vardı. Terim, 4 uluslararası şamp.'da (3ü avr. şamp., 1i dünya kup.) eleme sürecinin başından itibaren takımın başındaydı ve 3'ünde takımı şampiyonaya götürmeyi başardı. Bu %75 demektir!!! Bunun yanısıra 3 kezde yarıyolda milli takımın başına getirildi. İlki 1994 dünya kupası elemelerinde bitime 2 maç kala -ki hiçbi iddiamız kalmamıştı- dieri 2006 dünya kupası ele. bitime 3 maç kala -meşhur isviçre playoff maçında deplasman gol kuralıyla elendiğimiz- sonuncuda 2014 dünya kup. ele. bitime 4 maç kala -hani şu ilk 6 maçta 7 puan toplayıp son 4 maçta 9 puan aldığımız- Bu yarıyolda aldığı 3 macerada oynanan 11 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. Bunlar başarısızlıksa başarı ne?
    Avr. Şamp. larına bizden daha fazla katılan 15 ülke var orana vurduğumuzda bu sayı 18e çıkıyor. Dünya kupasında durum daha vahim. Bizden daha tecrübeli tam 50 ülke var. Bu durumda şampiyonaya katılımı başarı olarak görmeyen insanları anlayamıyorum. Şunu kabul ediyorum son avrupa şampiyonasındaki potansiyelimiz grupların ötesindeydi ama ne kadar? Potansiyel olarak bizden daha iyi net 9 tane takım sayabilirim. Yani potansiyelimzin hakettiği ancak 2. turdu ki zaten bunun ucundan kılpayı döndük. O zmn bu kadar kelle alma hırsı nerden geliyor? Ben bugün Fatih Terime defolsun gitsin diyenlerin fikirlerinin altında 2 büyük neden yattığını düşünüyorum; 1- Takımcılık 2-Kıl olma. Dünyanın hiçbir mantıklı yönetilen futbol ülkesinde Fatih Terim görevinden kovulmaz.

0|1
    0|0
    • yazdıkların yanlış şeyler değil ama çok para aldığı kısmını bende eleştiriyorum, bu paraları alan diger teknik adamlar misliyle başarı getiriyor para bol keseden dağıtılmış, ölçü tutturulamamış onun dışında dediklern doğru

• Para mevzusunda bende kesinlikle yanlış işler yapıldığını düşünüyorum. Gerek teknik direktöre verilen para gerekse futbolculara verilen primler gönülden kopmamalı belli bir sistemin dahilinde olmalı ve toplum vicdanında rahatsızlık olan rakamlar olmamalı. Federasyon illa para harcayacak biyerler arıyorsa Anadoluda İzlanda nüfusu kadar olan bir kenti ya da ilçeyi pilot bölge ilan edip orada örnek sistemleri/ ekolleri denemeli.

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru bulmuyorum Aykut Kocaman gelmeliydi.

0|0
    0|1
  • Seneye yine hüsran

0|1
    0|0
    • eruo2016 da ki hüsranı ve yanlışları bir kenara bırakırsak, 2018 dünya kupası elemeleri eylülde başlacak gruplar maçı, yeni gelecek bir teknik adamda belli bir zamana ihtiyacı olacaktır ve bu zamanında çok yeterli olmadığını düşünürsek isabetli br karar gibi görünmüyor mu sence

Erkekler Ne Diyor 17

• Yanlış bir karar bence yol vermeliydiler

0|1
    0|0
  • Maçlarla ilgilenmem

0|1
    0|0
  • Mantıklı.

0|1
    0|0
  • Servetine servet katsın işte takılsın.

0|1
    0|0
    • evet aldığı para gerçekten çok, bunu euro 2016 çok konuştuk burada bu açıdan haklısın, az iş çok para bu çok yanlış katılıyorum sana

• fatih terim aldığı paraların hakkını verememekte...
    fedarayson fatih terimle deavm etdip etmemeyi halka sormalı bence

0|1
    0|0
    • halka sorulursa çıkacak karar belli çünkü son euro 2016 aldığı para ve başarısızlıkla bayağı tepki çekti

• arkadaş dünyada en çok kazanan 3. antrenör
      iyide hani kupa nerde

• doğru bir soru yöneltiyorsun aslında ama durum türkiyede çokta tartışılmadan geçiştirdiler, düzgün insan iade eder ben böyle bilirim fazla kısmını

• Onu bir anlasak

0|1
    0|0
    • neyi ya da kimi

• Nerden tutsan elinde kalır. terim gitsin sorunlar düzelcekse ama temel hasarlı sistem hasarlı.
      Yokluk içinde büyümüş gencecik çocuklar daha karakteri oturmadan birden milyarder oluyor. doğal yani

• anladım

• Kararı isabetli buluyorum

0|1
    0|0
  • Ne halleri varsa görsünler ya

0|1
    0|0
  • şenol gunes abi senol gunes. onun gelmesı lazım Türkiyeyi 4. sıraya koydu bu güzel kardeşim değil , ayrıca fatih fazla kibirli.

0|0
    0|1
    • şenol güneşin şu aşamada milli takımın başınagelmesi güç bunu sende bilyorsun kulup başında şu an, boştada teknik adam pek yok

• Devam edilsin.

0|1
    0|0
  • Egoist bırısını ıstemıyoruz

0|1
    0|0
    • malesef ona kaldık, federasyon fatihh terimle devam kararı aldı

• ozaman başarısız gunlerı beklemek dusuyo

• İMPARATORU BİZDEN ÇALDINIZ GERİ VERİN ONUN YERİ BELLİ ADAMIN YERİ BELLİ

0|1
    0|1
    • galatasaraya dönmesini mi kastediyorsun, o yol da kapalı onun için en azından şimdilik

• kalsın diyenlerin beyinlerinde süngerimsi yapılar tespit edilmiş.

0|0
    0|1
    • niyeöyle diyorsun şunu söylemek gerekir euro 2016 da tam bir rezalet yaşadık ama 2018 dünya kupası maçları hemen başlayacak zaman yok yani yeni gelninide bir zamana ihtiyacı var devam etmesi mantıklı değil mi en azından şimdilik, şunu belirtiyim bende memnun değilim fatih terimden ama şartlar yanii

• babayı alır geliriz biz millet olarak alıştık.

• bakalım

• Dogru bulmuyorum, ertugrul saglam gelmeliydi

0|0
    0|0
    • ertugrul sağlamda iyi bir tercih olurdu kuşkusuz

• Biz taktik bilmiyoruz. Özellikle de Terim haydi aslanlar deyip gaz vermek dışında bişey yapmıyo. Bize bir uefa kupası kazandırdı ama eğri oturup doğru konuşalım. 1- Haginin inanılmaz çabası 2- Arasan parayla bir araya getiremeyeceğin o kadro olmasaydı acaba Terim yine aynı başarıyı gösterir miydi? Haa ama Terimin Galatasaraydaki emeği yine ödenmez. Neden mi? Çünkü Hakan Şükür döneminde bile parası ödenmeyen oyuncularının hırsını alıp parasız aylarda top oynamaları sağlayan oydu.

0|1
    0|0
  • doğru bulanlar da galatasaylılar zaten

0|0
    0|1
  • gaz ile bu işler gitmez!

0|0
    1|1
    • kuşkusuz öyle ama 2018 dünya kupası için grup maçları eylülde başlayacak, yeni gelecek bir tekink adam için yeterlide bir süre yok, devam kararı bu açıdan bile baksak doğru oldugunu düşünemez miyiz sence

Yükleniyor...