Ne olur yardım edin? Siz ne yapardınız?

Eski sevgilimle 1 yıllık ilişkim oldu. 1 ay önce ayrıldık, barışmak istedi çok ısrar etti kabul etmedim. En yakın arkadaşıma ulaşmış ( Hiç konuşmamışlardı) ondan yardım istedi beni ikna etmesi için. Ama 10 gün boyunca her gece aramış kızı, hem beni çok sevdığini falanda söylemiş ama sohbette etmişler birgünde kıza nerede ve ne zaman çalıştığını sormuş. Öğrendikten sonra çalıştığı gün kızın çalıştığı mağazaya girmiş arkadaşıyla birşeyler almışlar. Bilerek !

Sonradan öğrendim ve ikiside itiraf etti. Böyle birini affeder miydiniz?

Güncellemeler:
Not:iş yerine gittiği günün gecesi telefonda " çok süslenmissin hep mi öylesin" demiş g*t herif

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bencilmiş

değmezzzzz.

Düşünmeye öfkelenmeye üzülmeye nefret etmeye değmezzz...

Hatta şerefsizmiş

Böyle birisinden kurtulmuşsun, hayırlısı olmuş

0|0
    0|0
  • aşk-ı memnu'nun kalıntıları hep bunlar...ayrılmışsın gitmiş gizli bayan eski kaşardan tost eski sevgiliden dost olmaz

0|0
    0|0
  • O nasil bir kişilik lan :D

0|0
    0|0
  • Ona da mı asılmış?Vay çapkın vay.Bu adamın olduğu yerde yere filan eğilmemk lazım mazallah başa bir kaza gelebilir.

0|0
    0|0
  • Boşver öyle insanlar için enerjini boşa harcaman bile gereksiz bence.Giden gitmiştir üzerinde fazla durmaya değmez.

0|0
    0|0
  • affetmemmm

0|0
    0|0
  • ooo o adamı alcan işte vurcan kırbacı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla asıl sorun kız arkadaşım diye bağrına bastığın o kaltakta, resmen seni sırtından bıçaklamış. bu kız senin mutlu olmanı asla istemeyen birisi. onla irtibatını kes ve senin özelinden asla haberi olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...