Siz olsanız ne düşünürdünüz??

Gerçekten çok merak ediyorum sevgilimle ayrılalı 20 gün oldu çok büyük haksızlık yaptı kiminle konuştuysam haklısın dedi vs.. acaba günler geçtikçe vicdanı sızlar mı ben hak etmeyen insana bunu yaşattım hiç sevmese bile diyelim pişman olur mu yaptıklarından?

Güncellemeler:
Merhaba arkadaşlar benim 3 ay süren bir ilişkim vardı nedensiz yere bitti. Kendisi geldi beni buldu aklıma girdi şans istedi vs.. Bana kafa dinlemek istiyorum, kimsyele konuşmak istemiyorum dedi sadece. Dün başkası adına konuştum onunla benim olduğumu bilmeden bana 3 yıldır birini beklediğini onunla yaşadığı gibi ilişki yaşamak istediğini ama dönse bile onu istemeyeceğini söyledi. Bende bütün düşüncelerini öğrendikten sonra herşeyi söyledim saydım ama tek kelime etmedi. Neden ben ona ne yaptım ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Baya sıkıntıları varmıs bence ne yaptığını oda bilmiyor.Ona uzunca bir mesaj yaz açıkça deki işte ilişkimiz durduk yere bitmedimi ne yaptığımı söyle falan de sölemesede cok sevdiğini falan söyle.bize yazık ediyosun de gene aynı kafada devam ediyosa hıc takma umrunda bile değilmiş gibi davran elbet kafasına dank edicek.

0|0
    0|0
    • Onu söyledim sustum bekledim ayrıldık bile demedi kafa dinlemek istiyorum artık dedi sonra günlerce sustu neden ayrıldığımızı bile bilmeden. Sonra başka hesap açtım çare bırakmadı konuştuk eski sevdiği kızı unutamamış bir ömür beklerim ama gelsede değişmez felan dedi ne yaptığını bilmiyor. Ama ben hak etmedim bunu onu seviyordu neden beni elde etmek için çabaladı.

• Herzamn böle masum kızları üzen p*çler çıkıyor.Şansına küs.Allah yardımcın olsun

• Haklısın onunda kız kardeşi var bu dünya da olmazsa öbür dünyada hesaplaşcaz.

Erkekler Ne Diyor 4

• ne diyon kızım ?

0|0
    0|0
  • kesinlikle hele başka bir sevgili bulmassa pişman olur

0|0
    0|0
  • güncellemeden ne yaptığını anlatırsan söyleyebiliriz

0|0
    0|0
  • ne yaptığını anlatsan sana sölerizz pişman olup olmadığını

0|0
    0|0
    • Önceki sorularda var kısa da olsa yazdım şimdi

• Açıkçası sana söyleyim erkekler kadar kişiliksiz bencil hayvan yoktur (genel konuşmuyorum yarası olan gocunur) oyüzden hiç üzme kendini onun için değmez bile

• Değmeyeceğini biliyorum ama biraz da olsa vicdanı sızlasın gerçi o vicdan olsa bunları yapmaz ama çekecek bana yaşattıklarını yaşasında

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...