Kapat

Kaybetmeye tahammülünüz var mı? ne tepki verirsiniz

karalama kampanyası mı yaparsınız yoksa hatayı başarısızlığı kendinizde mi ararsınız?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• kaybetmeye hiç mi hiç tahammülüm yok. kendime oldukça öfkelenirim bu hatayı nasıl yaparım diyerek ve üstünü karalar devam ederim :D

0|0
    0|0
  • nefret ederim kendimi yerim hırs yaparım ""ezikliğin vücut bulmuş hali benmişim gibi kendimi aşağılayarak işkence ederken sessiz çığlıklar atarım"" daha bugün yaşadım ve şu tırnak işaretli cümleyi tamamen şimdi ilhama gelip yazdım ve çok sevdim helal bana be

0|0
    0|0
  • Başarısızlığı kendimde ararım,demekki mücadele etmiyorumdur...

0|1
    0|0
  • Pes etmek hep daha basit benim bünyemde..Kaybetmeye tahammül edebiliyorum yani ://

0|1
    0|0
  • Ikisi de :)

0|0
    0|0
  • tahammülüm yok ama kaybettiusemde sorunu kendimde ararm çünkü kaybeden benm sonuçta

0|0
    0|0
  • kendimi suçlar günlerce sefil bir halde dolaşırım

0|1
    0|0
  • önce dünyam basıma yıkılır, bir süre kendimi kapatırım. sonra basa gelen cekilir deyip, ufak seylerle kendimi mutlu ederim.

bir bakarım gaz dolmusum. o gazla yüklenirim hayata. ikincide olur, her seyi de ikilerim. hatta zamanında fal baktırmıstım. falımda bile iki evlilik yapacagım cıktı. ^_^

0|1
    0|0
  • tahammülüm yok

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Her savaşı kazanamayacağımın bilincindeyim. Kazanamayacağım bir savaşa girmem zaman kaybı olur .s .s

0|1
    0|0
  • Her zaman her şey benden yana olacak ya da kazanan ben olacağım diye bir kural yok. Bazen zoruma gitse dahi ses çıkarmam. Kazandığım şeyler olmasına alıştığım gibi kaybettiklerime de alıştırdım kendimi.

0|0
    0|0
  • başarısızlığı kendimde ararım

0|1
    0|0
  • birdahaki sefere kaybetmemeye çaba gösteririm

0|0
    0|0
  • söverim sonrada severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...