Can sıkıntısı..kendimi iyice saldım.bu ben değilim ki.

İyi akşamlar ks'liler. 2 haftadır kendimi çok saldım,beslenmem olsun derslerim olsun.kilo aldım resmen yaa :S

Belki sizinde böyle zamanlarınız oluyordur.sanki hayatımın kontrölünü kaybediyorum.mutsuzum be öff :/ düzenim bozuldu.biraz kilo vermem lazım.siz böyle zamanlarınızda kendinizi nasıl toparlıyorsunuz?

Sizi yaşamaya motive eden şeyler neler böyle zamanlarınızda?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanız; elbette hayatımızın çalkantılı dönemleri olacak. Benim de başıma böyle durumlar geliyor; ama ben bazen susmayı tercih ediyorum ve hayallerimi düşünüyorum. Bir gün her kederin yerini mutluluğa bırakacağını, ileride eşim olup da yuva kurduğumda eşimin omuzlarında ve dizlerinde uyuyarak ve onun gözlerine bakarak geçmişimin bütün ıstırabını unutacağımı ve her şeyin yükünü üzerimden atacağımı düşünüyorum ve inan bana, hiçbir şeyim kalmıyor, turp gibi oluyorum :)

0|0
    0|0
    • Gözümde canlandırdım,iyi geldi :)

• Helaliyle yaptıktan sonra niye iyi gelmesin ki. Vallahi İsviçreli bilim adamlarının keşfettiği ilaçlardan daha tesirlidir, daha kuvvetlidir. Anlayana :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Spor aktivitesi tabiki, eğer spor yapmak için kendini çok zayıf hissediyorsan, kap mp3 çaları çık dışarı yürü şöyle 1-1:30 saat, hemen kendine gelirsin..

Onun haricinde spor derken, dağcılık, kayak, yamaç paraşütü gibi şeyleri tavsiye ederim.. Zihnini ve bedenini aktif tutar bunlar :) birazcık riski de var tabi :) :)

0|0
    0|0
  • hiçbişey yaşadığın anın tadını çıkartmaya bak sonra zaten ondan da sıkılıyosun topluyosun kendini

0|0
    0|0
  • Yapragin kaderi dusmekmis Freud

0|0
    0|0
  • Yaz geldi artık insan kendini bir özgür hissediyor. Biraz kendinizi zorlarsanız herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ınsanları fazla onemsemıyecksın ve bıraz vurdumduymaz olacaksın yoksa uzulup uzulup 90 kıloya kadar bu ısın sonu hacım benden demesı

0|0
    0|0
  • <3

0|0
    0|0
  • Ayva çiçek açmış yaz mı gelecek

Gönül bu sevdadan vaz mı geçecek

Bana ettiklerin az mı gelecek

Yandım Allah yandım yandırma beni

Derin uykulardan kaldırma beni

Seviyorum diyerek kandırma beni

0|0
    0|0
  • gcen hafta bende öyleydim dedimki böyle olmayacak, pazartesi yeniden düzene devam, dünden beri normale döndüm

0|0
    0|0
  • Mutsuz zamanlarımda kendimi alkole veririm..Yapapabiliyorsan Alkol al :)

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız bebem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erken yat erken kalk. evde fazla durma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...