Aziz yildirimin aciklamalari?

Ne sikesi ulke elden gidiyor.
Benim kacacagimi soyleyenler benim. mezarimin yeri belli, bana bunu diyen serefsizler kacacak.
Vs vs. Ergenekoncu paralelci bir grup tarafindan suclandini soyluyordu klubun ele gecirilmesini planladiklarini soyluyordu.

Aziz yildirim hakliysa bamyaya davasinin yalan oldugunuda soyleyebilir misiniz.
Fenerbahce bamyaya yapmamistir, bamyaya yapacak olsaydi bu klup son maclarda sampiyonluk kaybetmezdi.

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Biraz egolu biraz ukela olabilir.
    Ama bu kadar vatansever ve dürüst bir insan olamaz.

Bu adam boşuna demedi Ne şikesi hakim bey Memleket elden gidiyor diye.
    Bu adam boşuna demedi ocak ayında 50 bin kişiyle darbe yapacaklar kimsenin haberi yok diye
    Cemaatın ele geçiremedigi tek camia dır Fenerbahçe

Bütün savcılar ya içerde ya da yurtdışına kaçtı şike yalanını atan

Senelerdir 1 tane kanıt yok iken Şike yalanına kendini inandıran Diger takımlar Bügün gerçegi gördü , Facebook'Da Twitterda görüyorum Galatasaraylısı , Trabzonlusu bile bunun bir iftira oldugunu kabul etmiş , Hala ve hala kendini buna inandıran varsa ya gözü kör , ya da kör taklidi yapıyo.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne paralelmis arkadaş. Bari heryerde suçu paralele atmasalar da inandırıcı olsa soylediklerinde.

1|2
    0|0
    • Zekariya oz, iSmini bir arastir bamyaya davasina bakan. hakim savcilar bugun hangi listedeler ve hangi ulkedeler

• 28 milyon taraftari olan bir klubu ele gecirmek. ordan. maddi vrya manevi gelir saglamak. Gerci senin. beynin bu kadar calismiyor demekki

• Her haltı yap, sonrada paralel yaptı diyip sıyrıl işin işinden.
    Ne güzel İstanbul be :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• iddaaların kurgu ve düzmece oldugu zaten belliydi eylemin maşası bunlardı ama o maşayı tutan siyasi uzantılarda var onlarıda biliniyor kim oldukları, uygun zamanda bir bir ortaya çıkarılacak, mahkemelerce suçsuzluk karara bağlanmıştır, fenerbahçe bu konuda temize çıkmıştır.

0|1
    0|2
  • Hala bu insan doğru konuşuyo diyen varsa birşey demiyorum artık bahsttiğimiz kişi Aziz Yıldırım anlayan anlamıştır :)

1|0
    0|3
  • Aziz Yıldıvım veis hev zaman haklıdıv

0|0
    0|1
  • Galatasarayın başarılı olmasını Gülen'in duasına bağlayan şahısın akli dengesinden şüphe ederim...

0|1
    0|3
  • abi bu adam şike yaptı bu tamam ama çok delikanlı adam fenerli diye bu gerçeği görmezden gelemem.

1|1
    0|2
    • Al iste, nerde birader bamyaya. Adam darbe yapilacak dedi tff basina gelen. aydinlar zaten. fetocu Şu an a101 de onun fetoya akiyor gelir. Sunu unutma bu ulkede icinde hain barindirmayan tek sirket fenerbakce klubudur. Tsk, siyasi partiler, polis mit bakanliklar hakimler savcilar. Zorunuza gitmesin klubun. buYuklugu. buyukluk kupadan ibaret degildir.

• Şikeci suçu Fetoya atıyor. Şike yaptın işte Azize

1|1
    0|1
    • Kupayi zot korkusuna iade etmedi en. azindan :D
      Kanit lazim kanit.
      bamyaya davasi hakim ve savcilari nerdeler kimin. adamlari bir yaz internete.

• Birakin. birader bu isleri gencler maciymis bos laf onlar, davayi yuruten. hakim. ve savci nerde kimin listesinde? Kim. kaldi bamyaya yaptin. diyenlerden. meydanda?
      Kupa nerde muzede. Sizin turkiye kupasi nerde tff muzesinde :D

• Sen öyle san, git Vodafone Arenaya bak bakalım kupa nerdeymiş. İyi ki Fetullah var yoksa bunca pislik nasıl örtülürdü.

• 3 temmuz konusunda haklı olabilirsiniz ama fb gs bjk şikeci camialardır

0|0
    0|2
  • bamyaya yaptıysam fenerbahçe için yaptım ne demek

0|1
    0|2
Yükleniyor...