Ilkokul arkadaşlarınızla hala görüşürmüsünüz...

malum devir degişti ama dostluklar arkadaşlıklar azda olsa hala var diye tahmin ediyorum.ilkokul ya da ortaokul arkadaşlarınızla görüşüyor musunuz..yoksa işi gücü bahane edip arkadaşlıklar koptumu vefaya ne kadar önem veriyoruz..cevaplarınız için teşekkür ederim.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• görüşürüm ama yolda karşılaşır isem ya da hatrı sayılır bir kaç arkadaşım var onlar dışında doğru düzgün görüşmem,insanlar değişti seni gören yol değiştirir hale geldi !Bakıyor maddiyat iyi,populer ise,ortamda iyi ise adam senle görüşüyor,yoksa belli bir müddet sonra babası bile görmek istemiyor,paramı isteyecek ki die ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birkaçı ile nadiren... :/

0|0
    0|0
  • Çocukken kardeşim diyebileceğim kişilere hala kardeşim diyebiliyorum. Şanslıyım.

0|0
    0|0
  • evet görüşüyoruz çoguyla hala aynı mahalledeyiz :)

0|0
    0|0
  • 15 civarı ile görüşüyorum

0|0
    0|0
  • Biri ile hala görüşüyorum diğer çocukluk arkadaşlarımla koptuk biraz ama hala konuşuyoruz

0|0
    0|0
  • Var bir kişiyle görüşüyorum

0|0
    0|0
  • evet yaa çok tatlı olmuşlar

0|0
    0|0
  • yolda görsem tanımam :D

0|0
    0|0
  • evet görüşüyorum hatta aynı üniversiteye gideceğim, prosedürler var halledebilirsem.

0|0
    0|0
  • evet görüşüyorum

0|0
    0|0
  • Evet görüşüyorum aynı mahalledeyiz zaten.

0|0
    0|0
  • facebook'umda kayıtlı bir türkü bir araya gelemiyoruz...zaten bir çoğuda bayan oldugu için görüşme teklifi yapmaya cekiniyorum..ama içlerinden biriyle görüşüyorum sürekli hatta müşterim oldu :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kimse eskisi gibi degil ama bizim grup ayda yılda bir toplanmaya calışıyoruz bir şeyler içip geyik yapıp dagılmaca

0|0
    0|0
  • fırsat buldukça görüşmeye çalışıyorum, ne kadar özlediğimi anlayınca ayrılasım gelmiyor

0|0
    0|0
  • 4-5 kişiyle görüşüyorum ilkokul arkadaşlarımdan.

0|0
    0|0
  • ilkokul arkadaşlarımla hala ailecek görüşürüyoruz lise bitti.

0|0
    0|0
  • evet var bir kaç kişi

0|0
    0|0
  • Hala gorustugum bir kisi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...