Futbolcu olmak gerçekten bu kadar zor mu?

arkadaşlar bir kaç arkadaşla konustum futbolda b takımında oynuyolar ve başını kaşıyacak vakitleri yokmuş hoca kampa gönderiomuş ondada yorgunlukta direk yatıolarmış ya futbolculugu bu kadar zor bilmiyodum var mıaranızda futbolla ilgili bildikleriniz anlatırsanız sevinirim .

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında ben o kadar zor olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşların genç sanırım gelişime fazlasıyla açık oldukları bu dönemde fazla zorluyorlardır. Belirli bir yaşa geldikten sonra bu kadar zorlama yapılmaz. Sadece sezon başı kampları çok yorucu geçer. Orayı geçtikten sonra da zaten vücut o kondisyonu yükleyince herşey kolaya döner. Günlük zaten genelde tek antreman olur. O zaten pek yormaz birazda formu koruyabilmek için fitnessa falan gidilir tamamdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ee her işin zorluğu var,sonuç olarak değecekse zorluğa katlanmalı.

0|0
    0|0
  • Yok abartı.

0|0
    0|0
  • Zor tabi ya olmaz mı ? Geçen duymuştum hatta bir futbolcunun kendisinden.

Bir kampa gittimi 1-2 ay boyunca dönmedikleri oluyormuş herşeyden uzaktasın hep çalışıyorsun gereğinden çok daha fazla yorucu öyle gözüktüğü gibi değil.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• zorlukları çok ama güzel tarafları daha iyi

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli selçukun şöyle bir güzelliği oldu

az yetenekli her türk çocuğuna bir gün ben de fenerbahçede oynayabilirim umudunu aşıladı

bundan güzel bişey var mı?

0|5
    0|0
  • Çoğu ikinci üçüncü liglerde sürünüyor çok azı dikiş tutturuyor. Fenerbahçedeki Selçuk'u görünce şaşıyorum aslında...

0|0
    0|0
  • Bence zorlukları çok.

Ama dikiş tutturdun mu paraya para demezsin.

0|0
    0|0
  • para kazanmak kolay mı

her mesleğin kendine göre zorlukları var

hamama giren terler

0|0
    0|0
  • Kardeşim yetenek ister ama sana yemin ederim eski futbolcuların ayaklarından öperim .Şimdi ki futbolcular yüzde 80 torpil ve iddaa oldu şikeler çoğaldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...