ALLAH BÜYÜKTÜR ELBET BİRGÜN...

Üzüp beni kıran,hak etmediğim şeyler yapan kişinin çektiğini görmedim henüz. Hakkımı helal ettim yeter ki bir daha çıkmasın karşıma diye ama içim yanarak söyledim ne kadar helal oldu bilemem ama gözümün yaşının acısı çıksın istiyorum.Varmıdır içiniz yanarken helal ettim hakkımı deyip yine de onun üzüldüğünü acısını çıkıtığını gören...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yazından anlaşıldığı kadarıyla İslami açıdan dini değerlere sahip birisiniz. Buna dayanarak size beddua etmemenizi öneririm. Beddua etmek bir müslümana yakışmaz. Hakkınızı helal edip etmemek tabii ki sizin taktirinize ve olgunluğunuza kalmış bir şey.

Ben genelde hakkımı Allah'a havale ederim. Çünkü biz birçok şeyi bilemiyoruz hayatta. Ve Allah'ın adaletine asla yetişemeyiz. Hakkımızda zamanı geldiğinde Allah'ım karar versin, O'nun adaletine hak bilgisine boynumuz ince ve sorgusuz razıyız. Şüphesiz bize kusursuz adaleti O gösterecektir.

0|0
    0|0
    • bende o yüzden pişman oldum hakkımı helal ettim yeterki görmeyim dedim, ama gördüğüm kadarıyla cefası bana kaldı o keyfini sürüyor hala..

• Bu duygu ve düşünce kişiyi isyana götürür. Bu şekilde düşünme. Bizler herzaman anın karamsarlığına kapılır ve bocalarız. Ancak unutmamak gerekir ki ayan an'dan ziyade anın süregelmesinden oluşur. Zincirleme bir durum. Şu anda cefa çekmediğini görebilirsin. Ama ilerine neler çekeceğimizi bilemezsin.

Geride kalanı unut. Biliyorum insan unutamaz ama zamanla anılar tesirini yitirir ve olayların önemini kaybettir bu hayatın en sevdiğim insafsız halidir:)Zaman en iyi çözeltidir. Kimyadaki su gibi

• zaman harcanın bizi :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Gecelerin sana ait değilse rüyalarının bile senin değildir.

0|0
    0|0
  • Öyle bir çıkar ki , nefretinle sürünmesini isterken acınacak hale düşer gözünde.. Benim ahım mı kalındır yoksa takdir midir bilemem ama gerçekten ölümüne sürüneni gördüm , hala sürünüyor ve dikiş tutturamadı.. Sen içini ferah tut , kimsenin ahı kimsede kalmaz emin olabilirsin..

0|0
    0|0
  • Görüyorum az da olsa, görmeyi istemem, mutlu olsun, hakkım helaldir, zamanla acımda geçer, boştur beddua etmek, acısını istemek, acısını görsem dahada üzülürüm...

0|0
    0|0
  • herkesın bır hesabı var yaradanın ıse ayrı hesabı sen helal etsen ne olucak ahh aldıysa ıkı yakası bır araya gelmezzz

0|0
    0|0
    • Allah büyük...Şimdi çokkk mutlu bakalım

• mazlumun ahı ile ALLAH arasında perde yoktur...yinede beddua etmemek gerekir çünkü günahtır.ama bende cok ettim yalanmı söyliym şimdi

0|0
    0|0
    • bende beddua ettim ve pişman olup helal olsun dedim ama ne yalan söyleyim o mutlu sevgilisiyle gezerken ben haketmedim diye içim acıyor

• kısmet.bende o durumları yaşadım sonra birgün şöyle dedim ...artık önümüzdeki maçlara bakıcaz D:

• bnde ayrıldım çok acı çekerek ve ummadıgım zamanda...kanser oldum diye ayrıldı

0|0
    0|0
    • çok geçmiş olsun,bu çok kötü bişey

• az bir ömrüm varmış diyemişte falanda filan gerçek yüzünü gördüm ya bunada şükür

• zosos@mynet.com tanışalım.

0|0
    0|0
  • neden bu isyan bu beddua peki

0|0
    0|0
    • ona güvenmiyorum diye bana kızmıştı, ailem hakkında üzücü olaylar vardı öğrendi yanındayım yeterki güven dedi ve sonra kayboldu gitti ortadan hemde ona yakın olduğum inandığım günden sonra.Takılmak için yaklaşma dedim ben değilim o eğlence dedim anlamadı..

• bu beddua ile o çocuk fazla yaşamaz

0|0
    0|0
    • hep sadece içi yansın dedim öyle bişey olsunki görsün içi yansın dedim.Ama çok pişman oldum sonra yeterki bitsin de helal olsun hakkım dedim ama gözümün yaşı helal değil..Şu an sevgilisiyle çok mutlu

• teşekkür ederim

• rica ederiz bayan :DD.

• Bana pek olmadı bu durum, ama babam dürüst biridir ve babamla uğraşan adamların hepsi darmadağan oldu, babama kazık atanlar başka bir konudan hapse girdi, babamla uğraşan bankalar battı.. Çoook gördüm böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • Allah büyük...babanın iyi niyetinin göstergesi

• Aynen.

Kızlar Ne Diyor 4

• Intizar etmek kötudur.

Insanlar arasinda adalet pek yok, fakat ilahi adalete inaniyorsaniz eger er ya da gec tecelli edecektir kuskusuz. Kimsenin yaptigi yanina kar kalmaz elbet.

Siz gercekten sevdiyseniz eger, gereken tum cabayi da vakti ile göstermisseniz.. Icinizde her seyi yapmis olmanin huzurunu tasimalisiniz bence. Insanoglu garip, cözmek mumkunsuz.

Herkes kendi yaptigindan sorumludur. Karsinizdaki bunlari bilmemis, sizi bunca uzmus ise..

Birakin hayat uzsun onu. Siz intizar da etmeyin, uzulmeyin de.

Sevebilmis olmanin huzurunu tasiyin. :) Ve bundan sonralariniza bakin.

Allah bagislayicidir. Siz affi dileyip, beddualarinizdan pisman oldu iseniz gercekten.

Uzulmeyiniz daha fazla..

0|0
    0|0
    • ben böyle üzgünken onun sevgilisiyle gezip inan yaparcasına her gördüğü yerde dönüp bakmaları vs.. üzüyor işte...Haklı ben mutsuz ben...

• Uzer tabi. Ama siz baska seylere yönelmeye calisin, kendinizi baska seylere verin. Sizi uzen olaylari dusunup kahretmeyin kendinizi. Sagliginizi da bozarsaniz sizin icin uzulurler mi onlar?

Bosverin ne olur. Hayat devam ediyor. Belki guzel bir gelecek, daha mutlu seyler var sizi bekleyen.

Haksizliklar hep var, siz dimdik durun..

• teşekkür ederim

• Onu henüz bende görmedim çok yeni...Ama aynen senin gibiyim bende benim şu an hissettiğimi yazmışsın...

0|0
    0|0
    • inş. çabuk atlatırsın, hayal kırıklığı kadar kötü bişey yok

• Değil mi benim içinde öyle belki adam gibi birgün çıkacak karşıma ama insanlara güvenmemeyi bencil olmayı öğretti bana...

• ne yazık ki..

• benimle aynı şeyleri yaşamışsın ama ben helal etmedim ona hakkımı beddua da etmedim umarım ettiğini bulur bulacaktır da zaten sadece dua ediyorum birgün pişmanlığı yüreğinde hissetsin diye

0|0
    0|0
  • içim yanarak birazda acıyarak beddua etmediğim halde ahımla bitmiş durumdalar en sevdiklerimi elimden alanlar. Mazlumların bir damla gözyaşıyla alay edenler hak ettiğini bulur. Canımdan canımı alsalarda biz insan olarak yine üzüleniz çünki fesat, çıkarcı değiliz. Allah büyüktür başka diyecek söz bulamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...