Bruma Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Bu Seneye Damgasını Vururmu?

Geçen sene Socciedda Madride attığı gol efsaneydi. Şu andada kamptaki en iyi oynayan oyuncu. Riekerink bence Brumayı fena yapicak. Şu anda Bruma ligin en suratlı oyuncusu topa hakimiyetide iyi tek eksiği oyun zekası sizce Bruma bu seneye damgasını vururmu?

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Bruma lige damgasını vuracak, 2 hazırlık maçınıda izledim, sanki Galatasaray yeni bir transfer yapmış, dünya yıldızı birini almış gibi his uyandırdı bende.
    İlk geldiği zaman ki Brumayla uzak yakın alakası yok, süper oynuyor.
    Eğer Galatasaray paraya çok sıkışıpta 8-10 milyona Brumayı satmazsa, yakın gelecekte çok çok büyük bir para kazanacak Brumadan.
    Bence kesinlikle satmamalılar.

0|4
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hazırlık maçlarında iyi inşallah lige de yansıtır performansını. İspanya'da iyi pişti kendine birşeyler eklemiş gibi

0|1
    0|0
    • Aynen Sneijder-Podolski-Bruma ve iyi bir forvet efsane hücum olur zaten forvetsiz bile 69 gol atmisiz ligde

Kızlar Ne Diyor 3

• Vurabilir

0|1
    0|0
  • forvet yok tek başına bişi yapamaz

0|0
    0|0
    • Forvet alincak zaten bu adam kanatta bu sene otoban yapar.

• Vurur bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• galatasaraya ilk geldiğinde sevinmiştim böyle yetenekli genç bir oyuncu aldığı için ama adamın değerini bilemediler şu an riekerink oyuncuyu değerlendirip bir şeyler yapabilirse galatasaraya katkı sağlar damgasını vurabilir

0|1
    0|0
    • Bruma ilk geldi Antalya maçında şov yapti sonra Rize maçında şov yapti ama Terim gittikten sonra iyi kullanamadilar o nu. Riko çok iyi bir hoca

• kullanilirse kanatlar sağlam iyi olur bide iyi bir forvet aldımı galatasaraya iyi katkıda bulunur

• Bruma kanatta patlama yapar adam hazırlık maçlarını bile boş geçmiyor şimdiden sociedad yerinde olsaydim 15 milyon bile teklif ederdim..

0|1
    0|0
  • Yarın öbür gün transfer olursa şaşırmam

0|0
    0|0
    • 10 Milyondan aşagi gidemedez

• Belli olmaz bir sonraki satıştan payda isteyebilirler bes altiya satabilirler

• Yeterli topçu ama kendini fizik olarak geliştirmesi lazım

0|0
    0|0
  • Ona verilen paranın hakkini versin

0|1
    0|0
Yükleniyor...