Yardim edermisiniz eylul 20'sine kadar zamanim var dediklerimi yapsam ne kadar zamanda degisim gorurum sonuc ne olur?

Boyum 1.65 60 kiloyum vucudum cok kilolu durmaz boyuma gore normal kilomdayim asiri degil. Bu zamana kadar sahip oldugum kilom 55 idi hastalik ile kilo oldum eylul ayinda 72 kilo oldum birden. Aralik ayine kadar 62 dustum sonra temmuza kadar 58 dustum sonra geri aldim 63 oldum simdi 60 dustum spor hayatim vardi plates yapardim ama vucudum sarkti kollarim bacaklarim oralardan kilo aldim sadece zaten. Simdi squatgirl sayfasindan bacaklari inceltme hareketi diye 5 dakikalik video var ona basladim 20 taneden iki set yaptim ve kol icin hareketide ayni sekilde yapiyorum. Bir ayda vucudum daha da toplar mi her gun yapicam cunku. Ve eylul ayinda tekrar kontrolum var 6 kilo vermem gerekli onu verirken bu hareketleri yapsam hem zayiflayip hem sıkı olurmuyum?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sonucu biz bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Çok sıkı beslenip düzenli spor yaparsan ayda 3 kilo verirsin ortalama. En başta sabretmeyi bilmen gerekiyor. Bütün vücudu çalıştır biraz kas yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...