Popo takıntısı?

Arkadaşlar kim kardashian hastası biri değilim. Hatta popo konusunda bir takıntım da yoktu bakarsanız. Ama bu zamana kadar kiminle konuştuysam kim kardashian hastası. Ya da poposunun hastası. 50 kilocuk bir insanım. Boyunda 1.60 felan. Göğüs konusunda problemim yok ne ayy memesiz denecek boyutta ne de oha denecek kıvamda. Normal yani. Ama bu popo olayı katil edecek beni. Spora başlamak istiyorum. Squat felan iş görür diyorlar. Yani amacım bir popomu büyütmek bir de bel inceltmek. Ama ben daha önce sporla ilgili hiçbirşey yapmadım. Bu set olayı felan onlardan da anlamıyorum. Şimdi arkadaşlar. Size sorum şu. Squat gerçekten işe yarar mı? bu yok şu kadar set felan onlar ne oluyor. Ayrıca bek inceltme ve kalça büyütmek için neler önerirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Merhalar tek kalçam büyüsün düşüncesini kafandan atmalısın. düzenli spor yani göğüs kalça bacak karın hepsini eşit miktarda yapmalısın.. Kalça hareketlerine daha çok ağırlık vermelisin bu şekilde istediğin sonuca varabilirsin bir spor salonuna kayıt olursan zaten sana yardımcı olucak bir antrenörün olacaktır. başarılar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Set şu anlama geliyor örnek vererek açıklayayım günde 12 şer kez 3 set demek;günde 3 kere her seferinde 12 kez squat yap demek. Ve gerçekten işe yarar mı hakkında bende çok işe yaradı zaten kalkık bir popom var, şekillendirdi ve sıkılaştırdı. Ama herkeste aynı sonucu mu yaratır bilemiyorum.

1|0
    0|0
    • Benim genişlik olarak büyük ama kalkık ve dolgun değil. Pantolon elbise hiç yakışmıyor

• Genişlik olarak büyükse daraltabilir ve kalkık yapabilir. Denemekten zarar gelmez, denemelisin bence.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

• insanlar g*tünle ilgilensin istiyorsan , bu kafayla devam etmelisin.

0|1
    1|0
    • Sende bu kafayla beni algılarsab bir türlü anlaşamayız. Bu sadece erkek arkadaşım istedi diye değil. Benim de olmasını istediğim birşey. Elbise giyerken hatta. Yani çocuksu değil de kadınsı dursun diye.

Yükleniyor...