Kadınlar niçin tuvalete yalnız gidemezler?

Herkesi başına gelıyordur avm de ya da başka bir yerde kadınlar tuvaletinin kapısının önünde bekleyen erkekleri görürsünüz..napıyor bu adamlar orda diye tip tip bakanlar bile olur :) Ben genelde hiçbir bayanın sevgilisiyle gezerken tek basına tuvalet mevkıne gittiğini görmedim.. bunu da tam çözemedım her anımda yanımda olsun mu mantıgı var ya da beni heryerde benım sevgilim beni beklemeli mi düşüncesi..onu da siz çözün bayanlar:)

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• Cem Yılmaz çözdü bu işi ya artık pek yok öyleler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dedikodu yapacak yolda yalnız kalmayacak. neler neler

0|0
    0|0
  • Merak ettim kızlar ben tuvalete gidicem beni bekler misin mi diyor? benim bildiğim kız kalkar kendi tuvalete gider makyaj vs.. ne yapacaksa yapar gelir .s

0|0
    0|0
  • Ya benimde basima geldi ole ya. Adam yanlislikla bayanlar vc sine girmis hayir erkek milleti daha. Vc kismina girmeden dugmeleri cikarmaya basliyo.. anam nasil korktum. Ogun bugundur bende kapida biri beklemeden girmem. Adam donunu topladigi gibi bir kacisi var benim bagiristan sonra. Muhtemelen oda bida vc ye girememistir

0|0
    0|0
    • o artık toplum içinde olan bir tuvalete işeyemez bence ya...yeni bir fobi sahibi oldu adam sayende :)

• şuan gülüyorumm amaa o an valla hıç komik degildiii yani (: giremesin kör sapik insan bir bakar nereye giriyorum diyeee

• çünkü genelde tuvalete gitmek içîn gitmezler konuşmak için buluşma sırasında çok heycanlıysa falan ya da makyaj hakkında tavsiye için yardım için heycandandkr bunlar

0|0
    0|0
    • Tuvalet ortamını :D daha mı rahat buluyorlar konuşmak için.. Her heyecanlanan bayan makyaj mı yapıyor :D

-Şukulayın.

• kızlar tuvalete genellikle yanlız gitmezler zaten en az iki kişi giderler

0|0
    0|0
  • Masada bıraktığımız kişi hakkında dedikodu yapmak için ahahahaha

0|0
    0|0
  • gotursem gotursem annemi gotururum be :D ne sacma seymis o :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• meğertsem bunlar biseksual olmasın mı tuvalette yiyişip geri geliyolarmış