Kapat

Sizce bir kız ne kadar zayıf olmalıdır?

Simdi bazilarina gore zayif kizlar "çöp, kürdan , çatal" diye nitelendiriyorlar. Belleri ince olduğunda 'suna bak kırılacak' gibi tabirler kullanılıyor. Sizce zayıflık guzelmidir. Abartılmayacak derece de olanlar için. Öyle kaburgası bacakları ya da iskeleti belli olanlar değil.

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman güzeldir, her zaman zariftir, her zaman hoştur... Eskiden dolgun kadınlar bilinçaltındaki doğurganlıkla ilişkilendirilerek beğenilirmiş... Şimdi bu işler bitti.. Zarif kadın kilo almayacak ya da çok almayacak, alınca da dengeli bir kilosu olacak...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesela bir kızın boyu ve kilosu arasında 15-20 den fazla fark varsa acilen kilo alması gerekir hoş durmaz boyu ne kadar uzun olursa olsun. Balıketli olmakta kötü, çok kilolu (obez) olmakta kötü, deynek gibi dümdüz olmakta kötü, en ortası ideali ne kilolu olacaksın ne de çok zayıf

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Boyuna göre kilosu 10 - 15 kilo daha az olmalı. Mesela 1.60 olan birisi 45 - 50 kilo arası olmalı, daha az veya fazlası iyi değil.

1|0
    0|0
  • Ben zayıf severim balık et idare eder kilolu yaklaşmasın

1|0
    0|0
  • Zayıf olmak kilolu olmaktan iyidir

1|0
    0|0
  • Bir kız benim rahat bir şekilde taşıyabileceğim kadar zayıf olmalıdır. Benim taşıyamayacağım kadar zayıf değil ise taşırken çekeceğim rezilliği yaşamak istemem. Düşünsene bayağı ağır ve taşıyorum, damarlarım çıkacak kafamdan kolumdan yürürken terler akacak :D bu ne ya alın teriyle iş mi yapıyoruz yoksa ilişki mi :D :D

0|0
    0|0
  • senden hafıf kılolu olmalı :D

1|0
    0|0
  • Orta halli kız iyidir çöp gibi de olmayacak kiloluda

1|0
    0|0
  • Bence çok zayıf olmamalıdır. Kıyafet yakışmıyor ve güçsüz kadın gibi duruyor...

1|0
    0|0
  • sevgilim gibi olmali ya

1|0
    0|0
  • Hiç cezbedici, kadınsı durmuyorlar şahsen

0|0
    0|0
  • Zayıf olmalı Zayıf

0|0
    0|0
  • bilmem😶

0|0
    0|0
  • balik etin 1 tık eksigi

0|0
    0|0
  • Kanka kivrimli olmalidir hafifden kasli

0|0
    0|0
  • Komple ince olursa hoş görünmez pop ve göğüs ölcüsü ideal ölçülerde bacak ve bel ölçüsü ince olmalı.

0|0
    0|0
  • Çok zayıf olmamalı kemik yapısına göre ideal kilo da olmasi gerek

0|0
    0|0
  • kemik saymak iyi değildir.

0|0
    0|0
  • sen gayet iyisin gerisini takma boşver :)

0|0
    0|0
  • 160 boyuna 50 kilo olmalıdır

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana zayıfsın, kürdan gibisin diyenlerin hepsi zayıflamaya çalışanlar
    Sadece gülüp geçiyorum bn iyiyim boyle😀

1|0
    0|0
  • Vucudu orantılı olmalıdır. Bazılarının yapısı kilolu olmaya musaittir. Zayıflık yakısmaz. Bazilarınada kilo yakısmaz. Ama benim tercihim balık etli. Balık etliden zayıf olmamalı :)

0|0
    0|0
  • Kepçe olmasın.

0|0
    0|0
  • Balık etli hatunlar daha çekici

0|0
    0|0
  • Zayıfın birazcık fazlası

0|0
    0|0
  • kız zayıf olmamalıdır

0|0
    0|0
  • bana zayıflık yakışmıyor bu yüzden balık 🎣 ♓ 🐟😋

0|0
    0|0
  • zayıflık güzel değildir ama fitsen alası yok

0|0
    0|0
  • Ben basen ve kalçada dolgunluğu severim, kemikleri belli olurcasına zayıf olan tipler itici.

0|0
    0|0
  • Kiz dediğin en fazla 60 kilo olmalıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...