Spor yaparken nefes tıkanması?

3. ayımdayım ve ağırlıkla baslattı hoca. Yani ağırlıklarımı arttırdı. Ondan mı bilmiyorum squatı ağırlıkla yapıyorum lunges da oyle. Bir nefesim tıkanıyor. Bir de 2 hafta gidememiştim ondan mı bilmiyorum Şu an kılımı kıpırdatamıyorum nefes alamıyorum cok kötüyüm. Bugun sanırım squat yapamıcam ya da topla mı yapıyım bilmiyorum cok kötü oldum.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hava sıcaklığı da etkili beslenme uykusuzluk yorgunluk motivasyon dusukllugude ağırlıkları biraz azalt alış motive ol sonra yavaştan yükselt ve birazda anaerobik çalış yani koşu yap nefesini akciğerlerini nabzını zorla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• alisirsin squat fenadir baslarda nefes problemleri olur vucut en yakin zamanda alisir ama birakma devam et

0|0
    0|0
  • Daha yeni oldugun icin ve sigara filan kullaniyorsun ondan, zamanla antrenman yaptikca ve egzerssiz tabi nefesin acilir yorgunluk da daha da azalir sadece duzenli devam etmen yeterli

0|0
    0|0
    • abi yok ya ben normalde böyle olmazdım, 2 hafta bir ara vermek zorunda kalmıştım ondan mı sence? bugün yoruldugum kadar hiçbir zaman yorulmadım fenayım.

• alısırım tekrar dimi?

• Alisirsin alismakta fazla bir sey yok sadece duzenli olarak devam ediceksin

• İlk başlarda öyle olur

0|0
    0|0
    • abi yok ya ben normalde böyle olmazdım, 2 hafta bir ara vermek zorunda kalmıştım ondan mı sence? bugün yoruldugum kadar hiçbir zaman yorulmadım fenayım.

• yani genelde

• Aşırı boş durduysan yani oturarak geçirdiysen kasların soğumuş olabilir ama çok yorulmaman gerekirdi. Düzelir tekrar merak etme

• Sakinn herkesde oluyor isin biraz oyle gec agirliga 20 dk 7km hizla yuruyebilirsin isinmak icin

0|0
    0|0
  • acılırsın merak etme burnundan al ağzından ver

0|0
    0|0
  • sigarayı bırak

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...