Kızların omurgalarını yamultarak kıvrımlı görünmeye çalışmaları?

Sizce de çok itici değil mi? Uygun bir fotoğraf bulamadım ama anlatayım. Çıkık popsu ve memesi olmayan kızlarımız göğüs dışarı karın içeri kıç dışarı bacağın biri hafif kırık pozisyonuyla insanları kandırıyorlar. Böylece göğüslü, göbeksiz, çıkık popolu, bacak kırılıp biraz yükseltildiği için daha ince bacaklı oluveriyorlar. Hayır, instagram kızları da yapıyor bazen de, onların gerçekten var. Yapmaları sadece daha hoş gözükmek için. Bizde daha çok olmayan şeyleri yaratmaya çalışmak için yapılıyor. Üzgünüm ama poposu düpdüz kız da illüzyon yaratmak için omurgayı kırıp kıçı arkaya atınca kimse yemiyor açıkçası, yiyor mu yoksa? Şimdi bunu yapanlar gelip bana çemkirecek ama sövmeden önce bir düşünün haksız mıyım? Ben açıkçası bir bakışta anlıyorum hangi popo hangi meme gerçek, hangisi illüzyonla yapılmış. Bence erkekler de anlıyor, komik duruma düşmeyin. Yine de herkesin hayatına kimse karışamaz.

Güncellemeler:
Bu arada kimsenin vücuduna bir lafım yok, doğıştan gelebilir bunlar bir şey diyemem. Ama herkese aynadan fotoğraf çekin diye bir yasa koyulmadı ki, vücudunuzdan yamulacak kadar raharsızsanız aynadan foto çekmek zorunda değilsiniz ki? Ayrıca göğüs için tabi bir şey diyemem ama kalça ve bacağın ve göbeğin büyük oranla sporla ilgisi var. Hele bir de sizi gerçekten görmüş kişiler arkanızdan nasıl tıs tıs gülüyordur şimdi o fotoları görünce. Spor şart.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Agzini buzenlerin agzina kürekle vurasim geliyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar, lutfen birbirinizi elestirmeyin bakin ben bu sitede hep kizlarin boyle yaptigini goruyorum ama hic bir erkegin bir erkek hakkinda sikayet ettigini gormuyorum lutfen birbirinize saygi duyun elestirmeyin isteyen istedigini yapsin birbirinize hayati zehir etmeyin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen karısamaz

0|0
    0|0
  • o nasıl şey la öyle

0|0
    0|0
  • Evet herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • bence gayet seksi

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar hakli

0|0
    0|0
  • tamamen haklısın doğal olmak gerekir

0|0
    0|0
  • Öyleleri hoş gözükmezler, cinsel obje gözükürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklisin, anca abazalari kandiriyorlar

0|0
    0|1
Yükleniyor...