Devamsızlık yüzünden okuldan atılma

Lisede 21.5 gün devamsızlık yapan ama dersleri iyi ve başarılı olan öğrenci okuldan atılırmı ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Devamsizliktan okuldan atilamiyorsun , en fazla sınıfta kalirsin. Onuda velini cagirirsin birşeyler uydurursun en fazla göz korkuturlar geri indirirler.

0|0
    0|0
  • Müdürün insafına kalmış. Okuldan atılmazsın, sınıf tekrarı yaparsın en fazla.

0|0
    0|0
  • ailenden birine haber verip geçmişe dönük rapor alma şansın var.. Benden iyi budurmlardan anlayan yoktur sanıyorum :)

0|0
    0|0
  • 21i5 gun devamsızlık yapıpta basarılı olan ögrencı gormedım ben

0|0
    0|0
    • Notlari cok iyi.Ama arada iste bazi nedenlerden dolayi gitmemis okula bugun sordum kac gün oldu diye 21.5 dedi.

• Müdürün önüne at 50-100 iş tamamdır.Bizim müdür öyleydi

• atılmaz ama sınıf tekrarı olabilir eğer müdürün cebine üç beş kuruş sııştırmazsan

0|0
    0|0
  • bizim zamanımızda dilekçe veriyordun 5gün mü ne indiriyorlardı.

0|0
    0|0
  • lise sonda 59 günle 3 tane rapor almak zorunda kalmıştım. Tabi o zamanlar tanıdık doktorla geçmiş güne rahatlıkla yazıyolardı şimdi zor. Okuldan atılır mısın bilemem ama arkadaşların dediği bir bağış şekli falan indirebilirler.

0|0
    0|0
  • para ile indirtebiliyorsun okula bağı ş şeklinde yani bizim okulda böyle arkadaş 200tl verdi 6gün mü ne indirdiler

0|0
    0|0
  • Okuldan üst üste 2 kez sınıf tekrarı yaparsan atılırsın.

0|0
    0|0
  • bn öyleydim ama az kalsın heyet raporu almasam sınıf tekrarı yapıcaktım bide 4.sınıfta

0|0
    0|0
  • Sınıf tekrarı

0|0
    0|0
  • müdürün odasına gitmen lazım :(

0|0
    0|0
  • Herhalde. Ayrım yok.

0|0
    0|0
    • Pardon ben sınıfta kalma diye anladım :) Okuldan atılmazsın.

• gercektenmi .s ya nette yaziyo en fazla 19 gün diye.Ondan burda sormak istedim.s

• 20 gün özürsüz, 25 gün özürlü yani raporlu devamsızlık hakkın var. Bir gün daha gitmezsen okula sınıfta kalacaksın. Bence rapor almalısın.

• lise 2 deyken benim düşürdüler ama seni bilemem tabi son sınıf isen takma

0|0
    0|0
  • atılır çok ta iyi edilir. Ne diye yapılıyor o kadar devamsızlık...

0|0
    0|0
  • 21.5 gün özürsüz devamsızlık mı ?

0|0
    0|0
    • sanirsam öyle.Kendim icin degil arkadasim icin sordum ama özürsüz ki moreli bu kadar bozuk.

• ailesiyle beraber gidip dilekçe versin şu şu şu sebeplerden gelemedi benim bilgim vardı falan diye neyse dilekçede ne yazacağını okul yönetimine falan sor işte dilekçeyi verirse devamsızlığın birazını silebilirler.aksi durumda sınıfta kalır.

• sanmam ne serserileri geçiriyorlar.

0|0
    0|0
  • benim silip duruyorlardı, okulun insiyatifinde kalmış. yoksa atılmıştım kaç kez :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 29,5 yapıp atılmadıysam atılmazsın :))

0|0
    0|0
    • Oha nasil atilmadin:o

• Bilemiyorum canım yinede kontrol edin dikkat etsin albiliyorsa geçmiş günler için rapor alsın ..

• tamam tesekkür ederimm

• Atılacağını sanmıyorum müdürler bir şeyler yapıp halleder diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • sahte rapor hazırlatsın hacı

0|0
    0|0
  • annen gelsin dilekçe yazsın öyle indiriyolar ben öyle yapmıştım

0|0
    0|0
  • okul idaresine bağlı bizim okulumuzda 33 gün devamsızlıklar bile siliniyor.. sahne rapor ayarlanabiliyor yani öğrencinin durumu ve idare yapısı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...