Nasıl daha güçlü, kuvvetli olabilirim?

Arkadaşlar sizce nasıl daha güçlü kuvvetli olabilirim? Hangi sporu önerirsiniz bana güç için? Yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Annemin klişe sozu, ye de guclu kuvvetli ol 😂😂😂soruya gelince, tabiki dengeli duzenli beslenle sart , bir de boyuna gore spor yapmani tavsiye ederim, ozellikle gelisme cagindaysan 22 den kucuksen agirlik kaldirmamalisin. benim bircok arkadasim barfiks ve sinav cekiyor yavas yavas sayilarini arttiriyorlar gun gectikce. bir de muay thai var ama o biraz sakat is

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum

• Ben yüzme ve fitness yapicam haftada 3 gun fitness 3 gun yüzme yapicam benim gideceğim yer oyle

• Iyi olur bsi olmaz yap

Kızlar Ne Diyor 3

• vücut geliştirme

0|1
    0|0
  • Et yemekleri süt iç yoğurt ye

0|0
    0|0
  • sporla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• body yap powerlifting yap fitness boks yap, hepsinden azar azar al sonra birine yönel, ardından ötekini sök, kendine yetecek kadar antrenmanlı ol. zor deel aslında, ama düzene girme işi sıkıntı uğraştırıyor adamı uzun vadelide. body ile uğraşırken kreatin önerenler oluyor, prorein al gas çıkar

0|1
    0|0
  • Body ile uğraş

0|1
    0|0
  • Kol kasları için okçuluk, vücudun tamamında ağırlık kaldırmadan hatta gelişimini engellemeden bir şeyler yapmak istiyorsan yüzme, atletikliğini geliştirmek ve uzamak istiyorsan basketbol.

0|1
    0|0
  • Fitness + Muay Thai

0|1
    0|0
  • güç istiyosan Body Buildinge git

0|1
    0|0
    • Yani fitnessa mı?

• hayır fitness vücut yapma sporudur yani vücudunu sıkılaştırırsın vucuduna sekıl verırsın ama bodybuıldıngde güç yaparsın

• Boks en temizi fakat istediğin kadar çalış, yürek yoksa boş.

0|0
    0|0
  • Calisthenic:
    Bu sporda amaç kas - sinir koordinasyonu sağlamak. Ayrıca doğru beslenme ile bu sporla kas da yapabilirsin. Daha sonra patlayıcı hareketlere yaparak gücünü fazlasıyla arttırabilirsin. İnternetten bu sporu araştırmanı tavsiye ederim. Hem bodybuildingdeki gibi amelece hem ağırlık altına girip hemde kardiyoya ayrıca zaman ayırman gerekmez. Kardiyo ve kas geliştirme işini aynı anda yapabildiğin bir spordur calisthenic.

0|0
    0|0
  • Zayifsan biraz kilo almalisin. Kaslı olmaktansa hizli hareket saglayan sporlar yap. Mesela teakwando ya kick boks gibi. Oturup amele gibi fitnessa gitme. Bos bos kaslara gerek yok

0|0
    0|0
  • Güç mü kuvvet mi ikisi farklı şeyler?

0|0
    0|0
    • Ikiside

• Fitness te amaç vücudu şekillendirmek body de kas geliştirmek dostum sen güç kuvvet istiyorsan ilk önce kas yapmalısın bunu da bodyle yaparsın

• Sağol kardeşim yardimci olduğun için ☺

• Creatine al knk

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • olup ne yapacaksın kanka )

0|0
    0|0
  • yoga

0|0
    0|0
  • Dostum biraz daha izole sorsan daha iyi estetik kaygin yoksa powerlift oneririm

0|0
    0|0
  • boks salonuna yazıl. Orada haftada 1-2 ağırlık çalışırsın. Protein ve karbonhidrata aban.

0|0
    0|0
Yükleniyor...