Nasıl bir program uygulamalıyım? herkese +1

haziranın 15-20 sine kadar acil 10 kilo vermem gerek.baya kilom var nolur yardım edin.boyum 175 kilom 79.düğün var yakınımızın ve beni güzel görmelerini istiyorum.spor yapıyorum baya nerdeyse her gün.spor salonunda çalışıyorum.neler yemeliyim?nasıl bir diyet uygulamalıyım?okula gittiğim için belirli diyetlere sadık kalamıyorum.allahını seven yardım etsin dua ederim.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç yemeden sürekli sıcman gerek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şöyle ki karbonhidrat dediğimiz yiyecek grubundan uzak duracaksın vücutta insülin salınmasına neden olan bütün yiyeceklerden uzak durmalısın. Babama 3 ayda 14 kilo verdirdim bu sayede. Az yiyeceksin çok harcayacaksın bütün mesele bu

1|0
    0|0
  • Psikolojik olarak seni destekleyebilecek birilerini bulman lazım mesela haftada bir seni çığlıkları eşliğinde "waaauw ne kadar zayıflamışsın" tarzı motive cümleleriyle kısa zamanda halledebilirsin.

1|0
    0|0
  • spor salonunda hocaya soyle sana defınasyon programı yapsın.basit sekerler tuketme cay sekeri gibi.tatlı yeme.protein agırlıklı beslen.sporunu da yaparsan haziran basına kadar 5-6 kılo net verırsın.zaten yaz da geldı kolay ter attıgın ıcın sıkıntı olmaz

1|0
    0|0
  • 15 kilo fazlalığım var 5 ini 2 haftada verdim :) Bol egzersiz ,bol su ,ekmek ve hamur işini keseceksin :)

1|0
    0|0
  • O kadar kilo ancak açlık grevine başlamakla verilir o kadar kısa sürede :) Geç kalmışsın...Max: 4-5 kilo sonrası organlar hasar bile görür...5-6 Ay'a yay...1 ayda olmaz..

1|0
    0|0
  • durmadan koş koş koş :D

1|0
    0|0
  • beyaz ekmek yok , alkol yok , ve sporun disinda bolca yurume var tempolu ve salata bolca ;)

1|0
    0|0
  • bir spor salona git bildiğim kadarıyla yağ yakan besinler vardır orda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaklasık aynı boylardayız kilo problem maalesef ben de alamıyorum. Ama tavsiyem gece yatmadan önce pek bir şey yememeye çalış çok yemek istersen yoğurt yiyebilirsin bir de gün içinde bol bol su içmelisin :)

1|0
    0|0
  • o kadar çok verme sağlığına zararlı..bi kere ekmeği . şekeri hayatından çıkart..bi de çok ayrıntılı bilmiyorum ama protein diyeti iyi diye duymuştum..acıkınca yeşil elma ye tokluk hisssi veriyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...