Kızlar Böceklerin hayatını bağışlar mısınız bugunlerde?

Böcekler ortaya cıkmaya basladı... dıyelım mutfakta tezgahta bir mınık bocek gordunuzz ? ya da yerdee farketmezz.. ne yaparsınız ?

0|0
41|16

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötü işkence ederim

0|1
    0|0
    • nee işkencesi yaparsın meseelaa tezgahtakı böceğee hızlı kaçamıyan bişi duüşün :D

• Hamam böceği yaktım. :D

• yaa gizli kullanıcı olmaa biddee hamam böceğini nasıl yaktıgını anlatt direk en iyi cevap bu ya :D ama gizli olunca secmıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 40

• elime ne geçerse üstüne atarım bir şey yoksada ayağıma ezerim böcek korkum yoktur hatta evdekileri ben öldürüyorum sürekli. İmkanım varsa dışarıda atabilirim :D

0|2
    0|1
  • valla böceğine göre değişiyo :D

0|1
    0|0
  • Çığlık atıp kaçarım böceğin bulunduğu yere asla girmem takii biri o böceği ordan alana kadar ama öldürülmelerine tamamiyle karşıyım :)

0|1
    0|0
    • Normal bir insan, her yıl yaklaşık 430 böcek yutar.

Normal bir insan, yaşamı boyunca yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yer.

Ömrü boyunca hesabına gelirsek;

Türkiye'de yaş ortalaması 72 ise "72x430=30960" yapar.

Garip ve müstekreh!

• ezerim ezerim ezerim :(((

0|2
    0|0
  • arı olmadığı sürece öldürmemeye çalışıyorum arılardan gerçekten çok korkuyorum ve sesine tahammül bile edemiyorum

0|2
    0|0
  • çığırırım

0|0
    0|0
  • Fobim olduğu için öldürtürüm.

1|0
    1|2
  • kisiden kisiye degisir bu ezip ezmemek. tiksiniyorum ben cok isteyerek bilerek asla ölmesine izin vermem kimizki biz bir canlinin hayatina son verelim =)

0|0
    0|0

Garip ve müstekreh!

• yaşasın bırakırım.bazen istemsizce öldürdüğüm oluyor sonradan pişman oluyorum.tehlikeli gördüğüm tiplerin üstüne basıyorum.

0|1
    0|0
  • Minikse alır dışarı atarım peçeteyle filan. Ama büyük birşeyse çığlığı basarım kendimi tutamayıp,sonrasında arkadaşlardan biri öldürür zaten. Kurtulamadım şu böcek fobisinden. Yaz geldi,gece açık alanda oturmak ölüm.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ezmem...Bi şeyle onu alır dışarı atarım..Böcekte olsa bence her canlının yaşamaya hakkı var

0|0
    1|1

Garip ve müstekreh!

• evet böcekler,karıncalar onlarda bizim gibi canlılar sonucta ve evrende yerleri var hakları var orda burda pıtı pıtı dolaşmaya :D

özellikle karıncalara çok dikkat ederim yolda yürürken arada ayaklarımızın dibine baksak en azından karınca yuvasına basmamış oluruz birisi gelip sizin evinizin üzerine ayagını basıp birçok arkadsınızın ölmesine neden olsa hoşunuza gitmezdi eminim ? :)

1|0
    0|0
  • Gazete ya da o an elime geçen bir kağıda bindirir onu en yakın çiçek saksısına doğru uçururum. :) Ama genelde küçük böcekleri yerde bırakırım.Bizim evde çok karınca var ve hepsini de toplayamıyorsun :) İlaç falanda almıyoruz kıyamayız o küçük hayvanları öldürmeye :) ben gördüğüm yerde hemen zıplıyorum üstünden ezmemeye çalışıyorum.Arada kapı köşelerine küçük kırıntılar bırakırım ölmesinler diye.Evcil hayvan gibiler :) Hep birlikte mutlu mesut geçinip gidiyoruz. :)

0|1
    0|0
  • Diğer sorudaki linki yeni fark ettim tekrar cevap veriyorum küçük zararsız olanları öldürmem yazık :)

0|0
    0|0
  • Direk terliği yapıştırırm sonra çamaşır suyu ile silerim ceset artıklarını ertesi gün gider en kuvvetli zehirleri alır kökünü kurutmak için savaş açarım.Benim yaşadığım yerde toplu katliam şarttır :D

0|1
    0|0
  • öldürmem genelde mecbur kalmadıkça :) peçeteyle tutup atıyorum

0|1
    0|0
  • Dün Gece Beni Isıran Sineği Nazikce Öldürdüm Sonrada Üzerine Pepsi Döktüm ve Kulağına Usulca Eğilip Dedimki Pepsi Yaşatır Seni:) :) :) :) :)

0|2
    0|1
  • istem dışı tiksiniyorum bazen . O zaman kacıyorum . Ama onun dısında öldürmem . Mesela dün yanlıslıkla bir sineğe vurdum bir sürü özür bile diledim :D çünkü biz kimiz ki o canı alalım onada yazık

1|0
    0|0
  • Öldürmem ki, yazık :) Pencereden bile atmam, önüne koyarım ne yapıyosa yapsın :))

0|0
    0|0
  • Öldürmemeye çalışarak dışarı atarım kağıtla filan

0|1
    0|0
  • onlarında bir canı var ve ALLAH hiç bir canlıyı gereksiz yere yaratmamıştır onlarıda yaşaması gerek ne kadar küçük ve gereksiz görünseler dahi...

0|1
    0|0
    • helal şöyle kızları görünce alnından öpesim geliyor yanlış anlaşılma olmasın teşbihte hata olmaz

• mink böcek eğil de geçenlerde hamam böceği diğer adıyla kara fatma gördüm hemen öldürdüm.bir günde milyonalrca yumurta bırakıyor etrafına ve yayılması çok hızlı.

0|1
    0|0
  • Hiç Bşy yapmam yaşasın işte bizimle ne zararı var :)

0|1
    0|0
  • kaçarım ordan hemen, yanımdkai kişiye böceği öldürmesini sölerim. sonra uyurken yatagama cıkar agzıma girer falan. Allah muhafaza

0|1
    0|0

Garip ve müstekreh!

:) Bilimsel acıklamadır :))

• arada yüce gölüllüğüm tutuyor bak diyorum sana hayatını bağışlıyorum bir daha yoluma çıkma ama böcek aklı işte yapma diyince yapıyor sonra tekrardan yoluma çıkarsa kellesini uçuruyorum. yüce gönüllülük de bir yere kadar. nitekim tanrı değilim.

0|1
    0|0
  • bir kağıt parçası ile alır dışarı koyarım

0|0
    0|0
  • fururum ona terlikle

0|2
    0|0
  • kuşlar için koydugum suya ugur böcegi düşmüş cok üzüldüm:(

0|0
    0|0
  • korkudan yaklasamadıgım ıcın uzaktan kullanmadıgım deodorantları sıkarım.

0|0
    0|0
  • peçeteye bindirir kısa bir yolculuktan sonra balkona bırakırım :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 16

• Gregor Samsa olmadığından eminsem indiriyorum terliği kafasına.

1|0
    0|0
  • Kafasını eziyorum hemen

0|0
    0|0
  • Kardeşim gazete kağıdı ile alıp balkondan atıyor. Ölmüyorlardır heralde. Ölmüyorlar değil mi?

0|0
    0|0
  • meslek gereği gözünün yaşına bakmamam gerekiyo :D

0|0
    0|0
  • polis cagırırım

0|0
    0|0
  • Öyle güzel sormuşsun ki, "minik bir böcek" dediğinde böcek besleyesim geldi. :)

0|0
    0|0
  • çiyan ve zehirli hayvanlar hariç dışarı atarım çiyan görürsem hiç şansı yok ezer öldürürüm o hyvana karşı acayip bir his var içimde direk öldürmek geçiyor içimden yapıyorumda

0|0
    0|0
  • öldürmeyince ürüyorlar

0|1
    0|0
  • hamamböceğinden korkuyorum :((

1|0
    0|0
  • Kusura bakmayın ama acımam. Eve girdiyse şansı yok.Sadece karınca ise tutup dışarı bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • çok bacaklı olanları sevmem ..

0|0
    0|0
  • örümcekten acayip huylanırım yılandan daha çok . şimdiye kadar 2500 tane öldürmüşümdür

0|0
    0|0
  • çıtır çıtır ezerim <3

0|0
    0|0
  • Görsemde öldüremem heralde öldürsemde alamam ayrı bir fobim var böceklere

0|0
    0|0
  • geçenlerde mutfağın penceresinde bir tane vardı aldım terliği uzaktan fırlattım yapıştı hahahahadd :)

0|0
    0|0
  • ben direk kafaya çalışırım öldürürüm ..hele karınca sürüsü yol yapmışsa evde direkt yakarım :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...