Tuhaf huylarınız/ takıntılarınız var mıdır?

Mesela ben Tatlıyla yemeği aynı anda yiyorum herkez şaşırıyo tanıyanlar biliyo ama.. restoranta gitsem tatlı önce gelsin diyorum ordakiler bile şaşırıyor :))

yada 5 yastıkla yatıyorum biri başımın arkasında diğer ucu sağımda solumda başımın arkasında 1nede sarılıyorum :)

Sizin tuhaf huylarınız varmı

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• gülünce devamı geliyor benim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biriyle diyalog halindeyken, anormal derecede yüzüme yaklaşması ve şahsi alanıma girmesi..

Anında kafa atabilirim, o derece geriliyorum sinirden..

1|1
    0|0
  • Yastık olayı tamam bende yaparım bazen de sen baya hasta ruhlu çıktın bee! İyi ki krallık döneminde yaşamamışsın vay kralların haline!

1|0
    0|0
  • Mesela ben yanlış yazanlara takıyorum. Özür dilerim düzeltmek gibi olmasın ama ''Herkez'' değil 'herkes'.

0|0
    1|0
  • aynen bende en az 2yastık yanımda yastık olunca küçük bir çocuk gibi yataktan düşmiyecek gibi bir güven veriyor :D

1|0
    0|0
  • en kötü yemekten başlıyorum hemen bitsinde en güzeli yiyeyim diye.

avmlerde falan yanıma geliyolar işerken böle bir duraksıyorum gitmesini bekliyorum yoksa çıkmıyo :)

daha çok var aklıma şimdilik bunlar geldi

1|0
    0|0
  • Çalışma masamın üstünü hep dağınık tutarım

1|0
    0|0
  • Seninkilerin yanında bizimkiler çok normal gelir sana :D

0|0
    0|0
  • düşündüm yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Konusurken ellerimi oynatirim.

Carsafim bozulursa uykumdan uyanir duzeltirim

Yorganimna,yastigima sarilmadan uyuyamam

1|0
    0|0
  • ben konuştuğum kişinin cok kullandığı sözcükleri onunla konusurken ozellıkle kullanırım :)

1|0
    0|0
  • Çok sık ellerimi yıkıyorum ayak tırnaklarıma dokunulduğunda çok sinirleniyorum.

1|0
    0|0
  • ben muhakkak bir yastığa sarılarak yatarım bu tuhaf sayılmaz ama asıl tuhaf olan dudak payı bırakılmış çayı asla içemem çay bardağın ağzına kadar dolu olacak :)

1|0
    0|0
  • herkes yerine herkez diyenlere iki yumrukla dalma gibi tuhaf bir huyum vardır -,-

0|0
    1|0
  • kalkınca evin içini mutlaka iki kere turları,.aynaları gece örterim ya da ters çeviririm

0|0
    0|0
    • ayna olayi bendede hafif var yani karanlikda bakmiyorum korktugumdan :D

• Tuhaf tuhaf bakarım

0|0
    0|0
  • Bardaktan su içmiyorum evde bile pet şişeden içerim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...