Erkekler, En Az bir dakika. ?

Arkadaslar en az bir dakika ne demektir örneğin futbol maclarında ilk yarının sonunda veyatta 90 dakikanın sonunda spiker en az 1 dakika oynanacak der veyatta en az 300 kisi ile karsılastık v. s ben burdaki en azı anlamadım kısacası en az ne oluyo biri net bir sekilde açıklarmı biraz saçma gelebilir size ama sordum gitti

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yani en az 1 dk derse uzatma aninda sakatluk faln olur mac durursa hakem o sureyi ekler

0|0
    0|0
    • şöyle desek doğru olurmu karsılasmanın sonuna en az bir dakika verdi fazlasıda olabilirdi ama olmadı azı oldu azıda 1 dakika ?

• hakemin vermis oldugu en az 1 dakika ile verilen 1 dakikanın içinde bir sakatlık daha oldu ne yaptı verilen en az 1 ile üstüne eklenen bir dakika en az bir dakkaya göre fazlası olmuyomu yani olabileceği fazlalık bu degilmi fazlası olabiliyosa :)

• Bacim amacin ne intaar ettircen bana. simdi. haa😂

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu anlamadim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• maçın ilk yarısına ya da maçın sonuna en az 1 dakika demek, o maçın 1 dakika daha oynanması demek.
    bunun neyini anlamıyosun ki

1|0
    0|0
  • Devre sürecinde oyunun durduğu zaman dilimi devreninin sonuna eklenir. 1 dakika olursa durmuş zaman, en az bir dakika uzatma olacak demektir

0|0
    0|0
  • Alt sınırı sıfır olur yanı 59 saniye değil ama üst sınırı belirsiz

0|0
    0|0
  • Futbolda: mac en az bir dk uzatilir.. O uzatma sirasinda tekrar mac durmus ara verilmişse mac o kadar sure daha uzatilir belki 2-3 dk daha uzatabilir hakem

En az 300 kişi: orada kesin 300 kişi var ama daha fazla da olabilir demektir.

0|0
    0|0
  • En az 300 yani daha fazlası olabilir oturup saymadim anlamına gelir an az maçlarda ise en az 1 dk ama daha fazla oynatabilir ama 1 dkden az oynatamaz anlaminda

0|0
    0|0
  • En az minimum demektir.
    Daha fazlası olur eksiği olmaz

0|0
    0|0
  • 300den fazla ama ne kadar fazla olacağını kestiremiyorum demek oluyor 😊

0|0
    0|0
    • yani en az dediği için 300 den daha aşşası olamaz anlamına geliyor belkide 500 kisi vardır ama en azı bu 500 kisiye göre peki 500 kisi yoksa gene en azı olmus fazlası olmamısmı oluyo

• hımmm :D

• 300 ve yukarısı demek

0|0
    0|0
  • Bu ne saçma soru 😂

0|0
    0|0
  • Minimum anlamında söyleniyor azizem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maçta oynanmadan geçirilen zaman 1dk yi geçmiş bu yüzden hakem en az bir dakika uzatma en çok ta artik daha oynanmadan ne kadar zaman geçecekse o kadar zamanlik bir uzatma vericek

0|0
    0|0
  • en az 1 dakika uzatma verilir eger o 1 dakikada futbol oynanırsa top sahanın içinde kallır sakatlık vs olmazsa 1 dakikada maç bitiriir ama sakatlık vs olup oyun durursa o 1 dakikanın sonuna hakem insiyatifince istedigi kadar oynatabilr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...