Fenerbahçe Monaco'yu eleyebilir mi?

fenerbahçenin şampiyonlar ligi kaderi ne olur?

• evet
    50% (2)38% (11)39% (13)Oy Ver
  • hayır
    50% (2)62% (18)61% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Eleyemez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bir de 3-5-2 çıktı Ada'm bu sisteminoturtana kadar biz önce şampiyonlar liginden eleniriz. Ardından da ligin ilk yarısında en az 5-6 puan geri düşeriz ve bu senede böyle biter...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaşlıyım ama Monako takımına ayar oldum yok neymiş ülkeye gelmek istemiyorlarmış, sanki kendi ülkeleri gül bahçesi hergün bomba patlıyor neredeyse, bide bizim ülkeyi beğenmiyorlar, bizde feneri oraya yollamayalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kuraya bu aşamadan katılan bir mocaco da çok korkutmamalı, zor kura kuşkusuz ama yinede elenme korkusunu onlar daha çok yaşıyordur çünkü onlar içinde iyi bir kura değil bu. iki maçada dikkatli çıkılmalı küçük ayrıntılar bu maçın kazananını belirleyecek...

0|0
    0|0
  • Eleyecek

0|0
    0|0
  • Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak ülkemi temsil eden takımın yenmesini isterim ama bu kadroyla bu başkanla bu teknik direktörle zor yenersiniz işiniz allaha kalmış

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyim ve Monaco nun eleyeceğini düşünüyorum. Monaco bize göre oturmuş pahalı ve mentalitesi güçlü bir takım.. Gönlümüz takımımızla ancak sportif sonuçlar Monaco diyor.

0|0
    0|0
  • Rüyasinda evet.

0|0
    0|0
  • inşallah.

0|0
    0|0
  • Asla eliyemez idaa basin

0|0
    0|0
  • Eksikler ve vazolar cok var Pereira da cezalı