Eşinizin annesine babasına bakar mısınız?

Diyelim ki eşinizin anne babasının bakıma ihtiyacı var, onlara bakar mısınız eşinizin hatrina yoksa banane canım ben onlar için mi evlendim deyip ilgisiz mi kalırsınız? Birgün yaşlanacağınızı düşünüp de cevap verirseniz?

Güncellemeler:
Cevaplarin neredeyse hepsini eniyi diye secmek istiyorum: Ama bir yandan da bakilinca bu anne babaya bakma yuzunden bir suru kavgalar veriliyor, ya burdaki insanlar farkli ya da disardaki halk..

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• tüm içtenliğimle söylüyorum onu öyle çok seviyorum ki onun annesi babası da benim annem babam olucak zaten tanışıyoruz melek gibi insanlar kesinlikle bakardım... elimden gelen her şeyi yapardım. aynısı benim anneme babama da olabilir vs diye düşünürdüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben şu anda okuyorum ve kariyer yapmayı planlayan bir insanım. o yüzden tabiki bakarım gibi samimiyetsiz bir cevap veremem. ama onların en iyi şartlarda bakılması için elimden geleni yapardım. sürekli yanlarında olamasamda ziyaret ederdim. onların rahat etmesini sağlardım. anne baba rızası çok önemli kendi annem babam gibi onların rızasını da bir şekilde mutlaka alırdım.

0|0
    0|0
  • büyük konusmak istemem yine ilerde ne olacagını bilemem ama bakarım sanırım. hayatta her sey karsılıgını bulur cünkü bigün benim de basıma gelebilirdi?

0|0
    0|0
  • Bakarım neden bakmıyım her seyden once esımın anne ve babası onu dunyaya getıren ınsanlar oldugu ıcın benım gonlumde ayrı yere sahıptırler esımınde hatırı vardır ortada tabıkı aynı durumda benımde aılem olabılır bakarım sevgıyle hemde :)

0|0
    0|0
  • Bazen sevgilimle hayal kurarken hep onlarıda hayalin içine alıyorum yani aynı evde yaşamayı düşünüyorum sadece onun annesi babası değil tabi ki :)

0|0
    0|0
  • annesine babasına hem saygı duyarım bakarımda ama fazla abartmadan yok ben annemden biliyorumda ondan :D

0|0
    0|0
  • Bakarım, net.

0|0
    0|0
  • pek zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • tabiki bakarım . niye bakmayayım ki ben yaslanmayacak mıyım orta bırakmak yakışmaz , hiçkimseye.

0|0
    0|0
  • sadece başlığıokudum bakarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçi kızlara sormuşsun ama güzel soru ve cevaplamak istiyorum. ''Bakmam'' diyen insan diye dolaşmasın ortalıkta.

0|0
    0|0
  • gereksız bı soru elbette bakılır kendı anne babam gbı hemide

0|0
    0|0
  • Arkadaşım tebrik ederim soru iyi ama kızlar sanki melek oldular birden :)

0|1
    0|0
  • Eğer durumum müsaitse bakarım bu benim insanlık görevim . Kim olursa olsun

0|0
    0|0
  • evlenirsem eşimin annesi babasını bakarım

o da bakar heralde 3 günlük dünya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...