Sizce nedir bu çelişki ?

Arkadaşlar ben O'na hoslandığımı söyledim.Süreklı göz göze geliyoruz ve sanaldan bazen mesajlaşıyoruz.Evet şimdi soruma gelelim.ben bugün sınıfın camının kenarındaydım o da dısarıdaydı.Onun oldugu tarafa hiç bakmadım sonra tam 90 dereceme geldi yani tam baktığım yere .O an da kardeşim saydığım arkadaşım geldi konuştu şaka falan yaptı o an yanımda kız arkadaşım da vardı dediki sen onla (kardeşimle )konusurken o buraya tip tip baktı.ama ne biliyim seviyor diyicem de sevse şimdi sevgili olmustuk ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• hmm sen yapmıssın yapacagını top onda simdi sen aynen devam et ekstradan bisey yapmana gerek yok bence

0|0
    0|0
    • biliyorum da olaya bakarsan su ankı duyguları ne olabılır ? ben çözemedim

• bısey demedı ben kısa kestım direk görüşürüz iyi dersler dedim en fazla 20 sn. surmustur bu konusma

• e tepki vermesini bekleseydin en azından :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bugün olmuş daha. belki hoşlanmaya başlamaıştır. belki hafif kıskançlıklar olmuştur. o sana teklif edene kadar yanama am. herşey olabilir çünkü düşüncesi

0|0
    0|0
  • kıskanmıstır ikisi de birbirini arkadaslar da kıskanır arkadasının sevdigi insan sonucta sevgilisi olan birinin arkadaslıgı daha kıstlanır. sen bunlara takılma seviyorsa gelsin söylesin illa senin mi tahmin etmen lazım bekle bakalım ne olacak :D

0|0
    0|0
    • ben söyledim ama o söylemedi belki de sevmiyordur

• ne yapayım yanı ?

• daha cok yakınında ol daha cok ilgilen onunla kendini sevdir işte nasıl yapbileceksen o da sana kalmıs

Kızlar Ne Diyor 1

• Utangaçtır belkide .

0|0
    0|0
Yükleniyor...