Kızların son birkaç yıldaki evrimi

son zamanlarda arkadaşlarımda gördüğüm kadarıyla kızlarda bir değişim var. rakı içip pes oynayıp futbol konuşuyorlar. bu durumdan memnun musunuz? yoksa erkekler beğeniyor diye mi yapıyorlar bütün bunları?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle yapan kızların kankam metinden ne farkı var mk :/ güya farklı görunmeye çalışıyorlar özentiden başka bişey değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence hiç hoş değil. Çağımızın en büyük sorunu. Kızlar erkeksi, erkekler de kadınsı oluyor. bu bahsettiğim eşcinsellik değil. Kızlar delikanlı pozlarında, erkekler de kız gibi kaprisli olmaya başladı. Ikisi de kötü bence. Dişiliğini kaybeden kızlar ne kadar güzel olsa da çekici gelmiyor.

Dediğin gibi kızlar bir bakıma kabul görmek için bunu yapıyor. Yine bastırılmış cinselliğin sonucu. Dişiliği, kadınsılığıyla aktif olsa hakkında kötü kız diye konuşulabilir ama delikanlı kız havasıyla istediğini yapabiliyor. Erkek egemen toplumda kabul görmenin ve özgür olmanın kötü bir yolu.

0|0
    0|0
  • ne güzel işte :) ortak yön artıyor nesi kötü. rakı kötü tabide diğerlerine bakınca geyt güzelmiş. hiçte ters durum yok. ters durum var diyenler hanımcık manımcık bir köşede dursun diyenler..

0|0
    0|0
  • evet farklı olmaya çalışıyorlar...

rakı balık yapan maç izleyen kız modu... kızın içinde varsa güzel bişii yakışıyor...

yoksa yapmacık kaçıyor...

0|0
    0|0
  • bunlar reklam kokan hareketler mike :)

0|0
    0|0
  • Acikcasi memnun degikim raki olayina zaten karsiyimda sirf erkekleri etkilemek icin pes oynuyorlarairi itici.

0|0
    0|0
  • Şu ellerinde efesle falan resim çekilen kızlar baya çoğaldı. bir de sigarada eksik olmaz ellerinde poz verirken. gerçekten çok itici geliyor bana.

0|0
    0|0
  • çünkü kadınlar değişen dünya düzenine uymaya başladıkça kadınsı bir halden çıkmaya başlıyorlar.bir kadınla ekonomi,spor,iş konuşmak normal olmaya başladı.

0|0
    0|0
  • O kızlarsadece burda var dışarıda pek rastlanılmıyor;)

0|0
    0|0
  • Hatun dediğin hatun gibi olur, erkek gibi hatun olmaz ki.

0|0
    0|0
  • çok itici gelmeye başladı. eskiden derdim sevgilimle futbol muhabbeti yapayım, şimdi hiç çekilmiyor. ama pes bilmesi güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • Farklı olmaya çalışan ergen modeli b.kunu çıkarmasalardı iyiydi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sonuç böyle oluyor link

0|1
    0|0
  • belki güleceksiniz ama bunlar kıyamet alametleri. kadınlar erkekleşiyor, erkekler kadınlaşıyor. ben çevremde gerçekten mert, sözü özü bir yalan söylemeyen erkek göremiyorum. erkek gibi erkek yok. kadınlar gibi bahaneler üretip kaçıyorlar, kadınlar gibi nazlanmaya başladılar. erkekler aslında kadınları böyle erkek gibi yaptılar. yok pes oynasın, futboldan anlasın, maç muhabbeti yapsın küfretsin vs... erkeklerin ilgisini çekemeyen kızlar bu yollara başvuruyorlar artık. çevremde de hanım hanımcık birini göremiyorum haksız mıyım? cinsiyetler birbiriyle değişiyor sanki

0|0
    0|0
  • senin etrefında olan kızların son bir kaç yıldaki değişimi olabilir yoksa kızlar hala aynı kızlar sıkıntı yoook

0|0
    0|0
  • futbol yeni bişey değil izlemeyide konuşmayıda çok seviyorum. Peste belki daha öncedende vardı ama şu sıralar çok ön planda

1|0
    0|0
  • futbol sevmem oyun oynarım ama pes degil içkimi de kendim için içerim.

0|0
    0|0
  • bazıları fazla abartıyor.

0|0
    0|0
  • çoğuusu erkekler begenıyo dıye yapıyo ve ben hiç böyle şeyler yapma geregı duymadım . seven herşeyiyle sever ne gerek var böyl sacmalıklara

0|0
    0|0
Yükleniyor...