Sizce hangi mevkide oynamak daha kolay?

Sizin için hangi mevkide oynamak daha kolay ?

• Kaleci.
    33% (4)16% (4)22% (8)Oy Ver
  • Stoper.
    8% (1)16% (4)14% (5)Oy Ver
  • Oyun kurucusu.
    8% (1)16% (4)14% (5)Oy Ver
  • Kanat oyuncusu.
    25% (3)28% (7)27% (10)Oy Ver
  • Forvet.
    26% (3)24% (6)23% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• hepsinin ayrı zorluğu var ama illa birini seçeceksek kanat derim.hatasının telafisi olur

2|0
    0|0
  • Forvet

1|0
    0|0
  • forvet en kolay bölge kale en zor.

1|1
    0|0
  • Sol açık (:

1|0
    0|0
  • her mevklnin zorlugu var ama forvet oynusan özgürsündür en zor mevki futbolda ortasahanın ortasahadır bir dakika bile durmaman gerek sürekli koşman gerek biçok sorumluluk üstüne biniyor sahada dikkat et en çok koşan oyuncular orta saha oyuncularıdır istatistiklerde

1|0
    0|0
  • forvet en kolayı en zoru ise 10 numaradır bana göre futbol kulübüne giden birçok kişi bilir 10 numaranın zorluğunu :)

1|0
    0|0
  • kaleciilik nispeten daha kolay bneceee

1|0
    0|0
  • Sağ bek

1|0
    0|0
  • Defans. ;)

1|0
    0|0
  • Çatalca mevkiinde alan geniş =))

1|0
    0|0
  • Kale-Stoper-Merkez-Santrafor..Bu Bölgeler futbolun en zor bölgeleridir.

Bek ve Kanatlar ise daha rahattır diye düsünüyorum.

1|0
    0|0
  • Stoper'de oynamak cok zor cünkü ofsayt yok , kaleci olmakta zor çünkü defansa kimse gelmiyor ayrıca ofsayt olmayınca kaleci için zor oluyor ... Forvet olmak en iyisi bekle önüne gelen topa vur gol ... Orta saha normal zorlukta ...

1|0
    0|0
  • defans kolaydır diğerlerine göre kolay derken yani daha az koşar ;)

1|0
    0|0
    • saçmalama ! gerek halısaha gerek normal saha da stoper en önemli ve zor mevkidir bence !

en koaly ı forvettir. ortasaha ya da kanatlar uzun top atar iyi pas verir forvette kaleye yakın oynar zaten özellikle halısaha anlamında te yapacağı düzgün bir vuruş ama gerçek saha da biraz bireysel beceri gerekli tabi.

• Lütfen king bu onun düşüncesi.

• kingsinyor öncelikle saçmalama kelimeni sana aynen iade ediyorum ben defansa önemsiz demedim bu 1 karşı taraftan atak olmadıkça defans oyuncuları koşmaz bu 2 kanat oyuncuları ve forvet oyuncularının görevini biliyorum anlatmana gerek yok buda 3 ;))

• Kanatta iyi oynarım.

1|0
    0|0
  • kanatta oynamak kolay kaptırsanda bişe olmaz.en zoru kaleci.

1|0
    0|0
  • forvette

1|1
    0|0
  • Stoper.

1|0
    0|0
  • forvet dedim çünkü tecrübeyle sabit

yani kendimden biliyorum

1|0
    0|0
  • Valla bizim eskiden okulda beden hocası top oynamayı bilmeyenleri defansa koyuyordu

1|0
    0|0
  • defans veya orta sahada oynamayı severim

1|0
    0|0
  • teknik traktör olarak oynamak daha zevkli :p her türlü yönetiyor :p her türlü olsun lütfen :p

1|0
    0|0
  • ön libero oynarım ayrıca çok fena defansımdır top gecer adam geçmez

1|0
    0|0
  • Sol acik oynuyordum zamaninda

1|0
    0|0
  • Forvet ama hangi forvet dersen fırsatçı golcü derim.

1|0
    0|0
  • ortasaha bide

1|0
    0|1
  • hahahaha kaleci diyenler futboldan anlamıyorlar...kaleci olunda göreyim bakalım sizi...defans yapmayı bilmeyen bir kaleyi koruyorsun ofsayt yok hakem yok faul yok habire şut çekiyorlar . Kaleci olmayan anlayamaz .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kaleci önemli bir maçta gol yememesine dikkat etmesine ragmen gol yerse isi bitti !

Stoper topu bir anlik hatayla karsi tarafin gol atmasina sebep olursa onun da isi bitti

Oyun kurucusu organize olamiyorsa haliyle gol atmalari zor olur onunda isi biter

Forvet gol atamiyorsa hele bariz gol sanslarinda hersey bitti

Kanat oyuncusu ise o kadar hataya dusmesi çok nadir zira oyunucuyu geçer orta yapar olur biter gerisini forvetler dusunsun ;))

Bu yuzden D diyorum

1|1
    0|0
  • kaleci dedim canım,sorumluluk tek kişiye ait.10tane kurtarır 1tane yersin kötü olursun,golcü 10tane kaçırır 1tane atar göklere çıkartılır:))

1|1
    0|1
  • Kanat Oyuncusu bence.

1|0
    0|0
  • Forvet :)

1|0
    0|0
  • Kanat oyuncusu

1|0
    0|0
  • Forvet .