Kapat

Spor, saglikli beslenme?

Yarin dan itibaren, protein yani dukan diyetine basliyorum. Spor'a da tekrar duzenli bir sekilde geri donus yapmayi planliyorum. Daha once dukan yapip olumlu sonuc alan var mi? Ve butun vucudun komple incelmesinde yardimci olacak hareketler bilen var mi? Kalcalardan kurtulmak istiyorum ve karnim i kaslandirmak. Ama tabi once oturdugumda cikan o gobus ten kurtulmam lazim 🙊

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bol proteinli diyetler genelde faydalı olur. Bunun yanında sebzeyi de bol alman gerek. Fakat karbonhidrat ve yağı çok düşük alma. En az 80 gr karbonhidrat ve 35 - 40 gram yağ almalısın. Ağırlık çalış ve hiç korkma kas yapmaktan. Kas yaptıkça daha hızlı yağ yakarsın.

1|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim.. Ama kas yapimi kilo da artis gosterir mi? Gerci vucutta yag dan cok kas olmasini tercih ederim o ayri 🙊

• Hehe 🙊 Cidden oyle oldu +3 kilo gordum moralim bozuldu kendimi iyice sisko hissetmeye basladim, ama her goren zayiflamissin dedi.. Bende anlam veremiyordum

• Bence tartıya hiç çıkma. O hep moralini bozacak senin. Sıkılaşmaya odaklan sadece. Ben ne 60 kiloluk kızlar biliyorum 48 gibi duruyor. 😁

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• sağlıklı besin almalısın

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...