Sağlığını bozan diyet nasıl olur? Bir insan 1 günde en fazla kaç kilo verebilir?

Hep derler ya mesela kilo vericem diye sağlığından olucaksın diye, işte o nasıl oluyor? Tek bir besinle beslenince mi? Meyve, et, peynir gibi herşeyi ama çok az yiyince sağlığından olmazsın, değil mi? Peki mesela şu 5 günde 5 kilo verdiren diyet sağlığı bozar mı (1. gün sadece haşlanmış patates, 2. gün sadece sebze, 3. gün sadece et, vs.)

Bir de kısa sürede kilo verdiren diyetler sağlıksız mı, diyetine göre değişiyor mu? Ben 2 günde 3 kilo verdiren bir diyete başlıcam 5 öğün var ve 1. gün; Sabah : Meyve veya meyve suyu, Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt, İkindi: 1 meyve, Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek, Gece : 1 meyve

Sizce bu 2 günde 3 kilo verdiren diyet yüzünden sağlığımdan olur muyum?

Güncellemeler:
Diyetisyene git demeyin gittim ve ona niye sormuyosun diye soruyorsanız kadından nefret ediyorum soramam :P

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• ir de kısa sürede kilo verdiren diyetler sağlıksız mı, diyetine göre değişiyor mu? Ben 2 günde 3 kilo verdiren bir diyete başlıcam 5 öğün var ve 1. gün; Sabah : Meyve veya meyve suyu, Öğle : 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt, İkindi: 1 meyve, Akşam : 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek, Gece : 1 meyve

Sizce bu 2 günde 3 kilo verdiren diyet yüzünden sağlığımdan olur muyum?

Sen bu diyetle 2 günde 3 kilo ver gel bir de beni ver. Mümkün değil bu kadar sıvı varken.

0|0
    0|0
    • inşallah veririm

• Valla ben Ocak 1 ile Nisan 24 arasında 120 kg'den 79'a düştüm ama senin dediklerin pek mantıklı değil haberin olsun.

Orada tek tuttuğum şey yoğurt o kadar.

Erkekler Ne Diyor 3

• kısa sürede verilen kilolar yine kısa süre sonra misliyle geri gelir.

ayrıca bütün saçlarını kesip, vücut kıllarını alarak, tuvalete giderek ve hafif kıyafetler giyerek

birkaç saatte 2 kilo verebilirsin :)

0|0
    0|0
  • o nasıl bir diyettir ya . ben 1,5 ayda 15-16 kilo verdim ama ne diyet yaptım nede aç kaldım . istediğim şeyden istediğim kadar yedim . günde 7-8 kilometre yürüdüm . bu kadar . ama her vücut tipi uygun değildir hem ye hem yürü kilo ver'e

0|0
    0|0
  • tabıkı olursun versen bıle heryerın bıngıl bıngıl yumusak olur kendınden sogursun

0|0
    0|0
    • 2 günde 3 kilo verdiren diyet nasıl? Onda herşey var; yoğurt, meyve, et, sebze, vs.

• kardeşim amac hızlı kg vermek olmasın amacın saglıklı kg vermek olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• günde degil haftada bir kilo verecegin şekilde diyet yap hızlı kilo alma verme karacigeri mahvediyor

0|0
    0|0
    • Yaza 4 hafta kaldı ve ben kesin ve hemen sonuç almak istiyorum :((

• 4 hafta da 1 kilo dört kilo eder? sen bu diyeti kaç kez tekrarlıcaksın?

• Senin bu son saydıklarının yarısını bile yemiyorum ben :((( hala fazlam var veremiyorum

0|0
    0|0
    • Ya üzüldüm seni çok iyi anlıyorum kilo vermek çok zorlayıcı belki az yediğinden kilo alıyorsundur öyle bir şey var cidden özellikle de sabah çok yiyip akşam HİÇ yemiyorsan

• Sabah elma+peynir+domates şuana kadar su dan başka bişey sümedim ağzıma zaten aç da değilim ama fazlalığımı veremiyorum canım :(

Yükleniyor...