Beyaz eşya alıcaz ama hangi marka alsam

Arkadaşlar düüğün için hazırlık devame ediyor.Beyaz eşyalarımı alıcam ama hangi marka alsam.Vestel,profile,arçelik vs?

Güncellemeler:
ailemi anlamıyorum abime gelince arçelik ankastre bana gelince vestel alalım.ben bosch istiyorum diyince nei varmış vestelin oluyo.kafayı yicem ya
profilo almaya karar verdim

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben 2 yıldır kullanıyorum ailem ise yıllardır kullanıyor SİEMENS alın kafanız rahat olsun eğer paranız yeterli ise MİALE bunlar alman malıdır siemenste serisi EU olan miale zaten alman hayırlı olsun vestel aman aman aman uzak durun, profilo ile arçelik beko zaten aynı markalar, dinleyin siemens alın birde 80 90 tl verip garantiyi uzatın ohhh değmeyin keyfinize

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arçelik demek yenilik demek ; yenilik demek arçelik demek Ee bu ne demek tım tıtım tıtım tıtıtım tı tım <333

0|0
    0|0
  • hayırlı uğurlu olsun bütçeni gözet bosh bence

0|0
    0|0
  • Abimde çok araştırıp incelemişti hepsini bosch marka aldı

0|0
    0|0
  • sana şunu söliyim butun beyaz eşyaları biz arçelikten altık tv dahil

7 aylık evliyim bende ve çok memnunuz

0|0
    0|0
  • grundig al

0|0
    0|0
  • Ankastre alacaksan hiç Bosch alma git yerli mallarından al, yok param var diyorsanda Franke al

0|0
    0|0
    • neden bosch un ankastresi kötümü.

• boschmuydu markası sizin

• Fırın Davlumbaz ve Ocak ICF

• Regal Alınız.

0|0
    0|0
  • Bosch al kafan rahat etsin.

Ben hepsini bosch'tan aldım rahatım vallahi.

0|0
    0|0
  • bosch

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bosch

Siemens

Profilo Bu üç marka aynı fabrikada üretiliyor hemen hemen aynı kalitedeler fiyat olarak en uygunu da profilo sanırım. Ama yine de sağlama al siemens iyidir hem kaliteli hem fiyatı daha uygun

0|0
    0|0
    • Ayrıca beyaz eşya şans işi. Bizde arçelik de var beko da var hepsini de senelerdir kullanıyoruz maşallah memnunuz.

• evet şans işi elektronik eşya.

• beyaz eşyada sıemens i öneriyolar ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...