Sigaram aşkımdır.Sevgilimden ayrılırım ondan ayrılmam.

Polis okulunun disiplinli ve stresli yaşantısında dayanamayıp kantine gidiyor habiber abur cubur yiyordum.Yemekhanede ki yemekleri tabuldot tabuldot yedikten sonra üstüne birde dondurma-cola v.s yemeden yapamıyordum.Ve polis okulunda çok hareketli olmama rağmem stresin etkisi ile 73 kilodon 88 kiloya çıktım 1 yılda.Oysaki arkadaşlarım çayın yanında güzel bir sigarasını yakıp tüm stresini atıyordu ve muhabbet edip hem psikolojik hemde fiziksel anlamda çok daha sağlam kalıyorlardı.Kumar bağımlıları , alkol bağımlıları , Hayatı stresli olanlar , canı sıkılıp macera arayanlar, sevgilisi terk edipte sevgilisinin peşine kuyruk olanlar, acı çekenler ve binbirçeşitleri ; Sizlere tek tavsiyem sigarınızı artist bir biçimde yakın güzel bir manzaya geçin içinize çektiğiniz benbeyaz dumanı gökyüzüne salıp bulutların beyazlığına beyazlık ekleyin , Gökyüzünün rengini değiştirmenin tadına varırken çayınızıda yudumlayın.Asla yapmak istemediğimiz şeyleri yapmadan sadece sigara için...Ben bu düşünceler içerisinde tüm sigara içmeyen sağlıklı hergün sporunu yapan ve gerçekten müthiş derecede mutlu olan sizleri selamlıyorum.Gerçekten sizin gibi bir dünya var mı? Aşkınız sigara olsun.Bazen sarıp için bazen sarmadan özel günlere özel sigarnızı alın ve deyinki ulan bu gün için aldım bu sigarayı.Her sigaraya son sigara muamelesi yapın.Sigaranızı hep paylaşın.Haksızmıyım sizce ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• haksızsın ben polis abilere yakıştıramıyorum...

0|0
    0|0
    • Sigara sağlığa zararlıdır ama insana iyi geliyor.Arada kar zarar ilişkisini sen yap karar ver :)

• Çok stres yaptıysan yak bir sigara :)

• psikolojık bir hastalık olsa gerek o dumanın stresi aldıgını düşünmek :) neyse takıl kafana göre ne diiimmm :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Gençlere zehir tavsiyesinde bulanma.BeIki farkında değilsin ama daha kişiliği oturmamıs 13-14 yaş grubu insanlar buralarda.Gün gelicek o aşkın seni illet bir hastalığın pençesine atıcak

1|0
    1|0
    • Tamam gençler sigara içmezseniz çok sağlıklı olacaksınız.Trafik kazalarında kafanız parçalanmayacak ya da kanser olmayacaksınız ne biliyim işte tek suçlu sigara :)

• Kaza insanın önlemeye mani olamayacağı bir durum.Kafan güzel sanırım.Mantık mantıksızlıktir yönünden bakıyorsun

• Sigara içmezsek doktorlar işsiz kalacaklar.Sonrada yurt dışına beyin göçü olacak.Obez insanlar artacak.Dünya bu insanlaırn ağırlığına dayanamayıp uzaydaki yörüngesinden çıkacak güneşle çarpışacaz..Bol bol sigara için

• sigarayı seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Sigara her zaman dert ortağımdır.

0|0
    0|0
  • Sigarayı severek içiyorum ama kesinlikle imkanım olsa içmezdim:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...